مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل کاشت مو fit عمل کاشت مو fit
9 آگوست 2018 بدون نظر 468 بازدید

عمل کاشت مو fit چه فوایدی دارد؟

در این مقاله می خوانیم:

کاشت مو یکی از روش هایی است که برای از بین بردن طاسی سر از آن استفاده می کنند. در رابطه با کاشت مو باید بدانید که روش های مخلتفی برای انجام این عمل وجود دارد ولی یکی از بهترین آنها عمل کاشت مو fit می باشد. این روش به افراد کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسند و ظاهری همانند گذشته داشته باشند. اما تا چه میزان از کاشت مو fit اطلاع دارید؟ عمل کاشت مو fit چه فوایدی دارد؟ در این مقاله تلاش کرده ایم، تا به بررسی کاشت مو  fit و فواید آن بپردازیم.

عمل کاشت مو fit

کاشت مو به روش fit یک روش بسیار مناسب برای کسانی است که در پشت سر خود از یک بانک موی بسیار خوبی بهره مند هستند. در این روش متخصص کاشت مو تک تک واحدهای فولیکولی را استخراج می کند و به درون جلد پوست در ناحیه مورد نظر انتقال می دهد.

عمل کاشت مو fit چه فوایدی دارد؟

به محض این که این ساختار بریده می شود ،گرافت دست نخورده استخراج می شود. باید بدانید که عمل کاشت مو fit در یک جلسه امکان پذیر نمی باشد و در هر جلسه تقریبا ۴۰۰۰ گرافت در ۲ روز با استفاده از تکنیک ایزوله سازی فولیکولی جداسازی می شود.

این فرایند به پزشکان این امکان را می دهد که کاشت مو را در چندین ناحیه بدن را مهیا می سازد . همچنین این قابلیت که می توان از موهای نواحی دیگر بدن نیز استفاده نمود، به طور چشمگیری امکان بالا بردن تعداد کل نواحی اهدا کننده مو را ایجاد نموده است.

فواید عمل کاشت مو fit

اگر بخواهیم به برخی از فواید عمل کاشت مو fit اشاره کنیم باید در جریان قرار بگیرید که :

  • طبیعی بودن موهای کاشته شده یکی از اصلی ترین فواید عمل کاشت مو fit می باشد به طوریکه اطرافیانتان اصلا متوجه نخواهند شد که شما عمل کاشت مو انجام داده اید.
  • عدم فرورفتگی یا برجستگی پوست سر، این روش یکی از مطمئن ترین روش هایی است که به بدون هیچگونه آسیبی بر روی پوست سر میتواند شما را به خواسته تان برساند.
  • امکان استفاده از موهای بدن (سینه و کتف) جهت پیوند مو به سر در صورت نیاز. شاید بتوان گفت عمل کاشت مو fit تنها روشی است که می توان از موهای سینه و کتف به عنوان یک بانک مو استفاده کرد.
[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha