مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل کاشت ریش و سبیل عمل کاشت ریش و سبیل
۷ مرداد ۱۳۹۷ بدون نظر 223 بازدید

عمل کاشت ریش و سبیل در بهترین کلینیک تهران

عمل کاشت ریش و سبیل روش قطعی و دائمی ترمیم موی ریش و سبیل است که امروزه مردان بسیاری که از مشکلاتی از قبیل کم مویی و تنک بودن ارثی ریشو سبیل دارند و یا اینکه به دلایل مختلفی دچار ریزش مو در این نواحی شده اند، می توانند به کمک این روش مشکل خود را برای همیشه حل کنند.

چگونگی عمل کاشت ریش و سبیل

معمولا عمل کاشت مو در ناحیه ی ریش و سبیل را با متدهایی که در کاشت موی سر نیز رایج هستند همانند FUT و  FUE انجام می دهند و در اغلب اوقات از موی سر برای پیوند یا کاشت در ناحیه ی ریش و سبیل استفاده می شود. اما کاشت ریش و سبیل نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد تا نتیجه ی حاصل از آن، جلوه ای طبیعی و قابل قبول داشته باشد.

عمل کاشت ریش و سبیل

موهای طبیعی ناحیه ی ریش و سبیل اکثرا واحد های تک فولیکولی مو هستند و بنابراین برای کاشت مو در این نواحی بهتر است که گرافت های موی پیوندی نیز چنین ویژگی داشته باشند. یکی دیگر از موارد مورد توجه پزشک ماهر در زمینه عمل کاشت ریش و سبیل، شناسایی و انتخاب گرافت های مویی است که از نظر ظاهری هماهنگی و همخوانی خوبی با بقیه موهای صورت داشته باشد و پس از کاشته شدن و رشد کردن با موهای طبیعی فرد یکدست باشد.

بهترین عمل کاشت ریش و سبیل در بهترین کلینیک تهران

بهترین کلینیک تهران مکان خوبی برای انجام کاشت مو در ناحیه ی ریش و سبیل است زیرا در این کلینیک بهترین پزشکان کاشت مو که تجربه و مهارت بالایی در اجرای عمل کاشت مو در صورت دارد، حضور داشته و می توانند کاشت مو در نواحی ریش یا سبیل را با درصد موفقیت بسیار بالایی انجام دهند. در این کلینیک از بهترین متدها با در نظر گرفتن شرایط و خواسته های فرد متقاضی استفاده می شود. با توجه به امکان کاشت مو به روش FUE در این کلینیک، امکان تجربه و بهره مندی از کاشت مویی بدون درد و خونریزی برای مراجعه کنندگان بهترین کلینیک تهران وجود دارد.

[تعداد: 4    میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *