مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو fug کاشت مو fug
22 سپتامبر 2018 بدون نظر 501 بازدید

عملکرد کاشت مو fug در درمان ریزش مو

کاشت مو fug یا به عبارتی پیوند واحد فولیکولی مو، روشی مشابه یکی از روش های مرسوم در کاشت یا پیوند مو یعنی روش fut است. این روش یکی از روش های استاندارد و مرسوم برای رفع ریزش موهای دائمی همچون  ریزش موی ارثی آقایان است.

چگونگی انجام کاشت مو fug

کاشت مو fug به شرح زیر انجام می شود:

در ابتدا جراح کاشت مو نوار باریکی از موهای ناحیه بانک موی پشت سر را با برش جراحی جدا می کند. سپس ناحیه جراحی شده ی پشت سر را جهت کنترل و کاهش اسکار ناشی ز زخم جراحی، بخیه می زند. بعد از انجام این کار، واحد های فولیکولی مو که اغلب حاوی یک الی چهار تار مو هستند و از پشت سر برداشته شده اند، برای پیوند شدن به پوست سر در نواحی بدون مو و طاس آماده می شوند. از فولیکول های چند تار مویی اغلب برای پوشش نواحی وسط و تاج سر و فولیکول های تک تار مویی بیشتر برای طراحی خط رویش طبیعی مو ها مورد استفاده قرار می گیرند.

عملکرد کاشت مو fug در درمان ریزش مو

عملکرد کاشت مو fug در درمان ریزش مو

این روش از روش های استاندارد برای درمان ریزش موی دائمی همچون ریزش مو یا طاسی ناشی از هورمون مردانه است؛ زیرا  گرافت های موی پیوندی معمولا از نواحی برداشته می شوند که موهای آن ها نسبت به هورمون مردانه حساس نباشند و در آینده به دلیل قرار گرفتن فولیکول آن ها در معرض هورمون های مردانه، دچار ریزش موی دائمی نشوند.

هر چند که با به کارگیری روش کاشت مو fug احتمال ایجاد اسکار خطی در پشت سر وجود دارد ، اما به دلیل اینکه با این روش کاشت مو درصد زیادی از پیوند های انجام شده موفقیت آمیز هستند و پس از کاشت مو  فولیکول های پیوندی زیادی زنده باقی می مانند، بسیاری ز جراحان کاشت مو این روش را نسبت به دیگر روش های کاشت مو ترجیح می دهند.

مناسب ترین افراد برای استفاده از روش کاشت مو fug

 آقایانی که دچار ریزش موی ارثی یا همان ریزش موی ناشی از هورمون مردانه هستند ، می توانند کاندید مناسبی برای کاشت مو محسوب شوند، بهتر است که این آقایان تا زمانی که  شدت ریزش موی آن ها کاهش یابد و طاسی به وضعیت نسبتا پایداری برسد، صبر نموده سپس برای کاشت مو اقدام کنند. البته وجود بانک موی مطلوب از نظر تراکم مو و ضعیت پوست سر نیز نکته ی دیگری است که جراحان کاشت مو در ویزیت اولیه متقاضیان کاشت مو به آن توجه می کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha