مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو پی آر پی تقویت مو پی آر پی
27 سپتامبر 2018 بدون نظر 710 بازدید

عملکرد تقویت مو پی آر پی در درمان مشکلات مو چگونه است؟

بافت بسیار آسیب پذیر و شکننده ی مو در اثر عوامل مختلفی دچار تنش و ریزش می گردد ، همواره استفاده از روش های نوین و موثر جهت احیای فولیکول های مو مورد توجه متقاضیان ترمیم مو قرار دارد. یکی از این روش ها، تزریق prp می باشد. این ماده که از خون خود فرد حاصل می گردد. پلاسمای  تغلیظ شده با پلاکت های خونی است و اثرات رویشی چشمگیری برای موها در پی دارد، از همین رو در این مقاله عملکرد تقویت مو پی آر پی در درمان مشکلات مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

تقویت مو پی آر پی

در رابطه با چگونگی عملکرد تقویت مو پی آر پی در درمان مشکلات مو می توان عنوان نمود که مشکلاتی نظیر ؛ ریزش موها فولیکول های در حالت خواب فرد رفته و رشد کم موها را می توان با تزریقات متعدد ماده ی prp به پوست سر در عمق ۳ الی ۴ میلی متری درمان نمود ، علاوه بر این prp موجب افزایش ضخامت موها و در نتیجه افزایش پرپشتی موها خواهد شد.

عملکرد تقویت مو پی آر پی در درمان مشکلات مو چگونه است؟

پی آر پی

به پلاسمای غنی شده از پلاکت های خون که در دستگاه سانتریفیوژ حاصل می گردد و شامل سلول های بنیادی و فاکتورهای متعدد رشد می باشد ، prp گفته می شود ، این ماده ی درمانی بسیار موثر ، با خون گیری از فرد و قرار دادن در دستگاهی با حرکت چرخشی گریز از مرکز و چسبیدن به ژل مخصوصی به نام ژل prp ، طی چند دقیقه حاصل می گردد که نحوه ی آماده سازی و درصد خلوص آن در بالا بردن کارایی و عملکرد prp بسیار موثر خواهد بود .

عملکرد prp در تقویت ریشه موها

با تزریق prp ، ریشه ی موها از مواد مغذی و بسیار قوی prp تغذیه می کنند و همچنین در اثر تزریق prp به پوست سر ، مکانیسم ترمیم زخم به صورت طبیعی در ریشه ی موها تقویت می گردد و از ریزش موها جلوگیری خواهد شد ، بدین ترتیب بسیاری از مشکلات مو به کمک پلاسمای غنی شده از پلاکت های ترمیم کننده خون، برطرف خواهد شد.

بع طور کلی عملکرد پلاکت ها ، تسریع بهبود و کمک به لخته شدن خون در محل زخم می باشد که از این خاصیت پلاکت ها به طور مطلوبی جهت درمان مشکلات مو می توان با تزریق prp استفاده نمود .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha