مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو با لیزر تقویت مو با لیزر
22 سپتامبر 2018 بدون نظر 490 بازدید

عملکرد تقویت مو با لیزر برای درمان ریزش مو

ریزش مو در افراد بر اثر عوامل مختلف به وجود می آید و ظاهری نا زیبا را به همراه دارد. برخی افراد که در آشنایان و خانواده خود ریزش موی ارثی دارند برای پیشگیری از آن دست به کارهای زیادی می زنند. یکی از راه های پیشگیری و درمان ریزش مو، تقویت مو با لیزر مخصوص است. در این روش که روشی بدون جراحی است، از لیزر کم توان استفاده می شود و لیزر با سطح انرژی نوری و جریان کم، سبب درمان مشکلات مو و ضخیم شدن، پرپشت شدن و درخشان شدن مو می شود.

تقویت مو با لیزر چگونه انجام می شود؟

دستگاه لیزر، اشعه هایی را به سمت فولیکول های مو می تابد، فولیکول ها این اشعه را جذب می کنند و با کمک آن به بازسازی خود می پردازند. این اشعه ها در عمق پوست سر نفوذ می کنند و سبب بیشتر شدن جریان خون در پوست می شود.

عملکرد تقویت مو با لیزر برای درمان ریزش مو

سپس متابولیسم سلولی را تحریک کرده و هورمون ریزش موی سر را شکسته و در نتیجه سبب قطع و درمان ریزش مو می شود. همچنین بازسازی و رشد مو ها  با لیزر میسر می شود. برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه، باید حدود ۶ ماه و با توجه به مقدار ریزش مو ها، لیزر درمانی انجام شود. همچنین بیمار باید محصولات خاصی را جهت مراقبت بعد از لیزر درمانی در منزل استفاده نماید.

فواید انجام لیزر برای تقویت مو چیست؟

تقویت مو با لیزر را هم مردان و هم زنان می توانند انجام دهند. در این روش آسیب های شیمیایی بهبود می یابند و همچنین ریزش مو متوقف می شود. این روش سبب می شود مو ها محکم تر، سالم تر، پرپشت تر،براق تر و ضخیم تر شوند . در زمان استفاده از لیزر و حتی بعد از انجام آن هیچ  سوختگی روی پوست ایجاد نمی شود.

خطرارت لیزر تقویت مو

خطرات لیزر تقویت مو به شرح زیر می باشد:

این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین دارای نشان استاندارد اروپاست، به همین علت می توان چنین استنباط نمود که روشی بدون خطر و بدون عوارض است. اما توجه داشته باشید که این روش نباید هنگامی که از دارو هایی که سبب حساس شدن پوست در برابر نور می شوند، انجام شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha