مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خارش سر بعد از کاشت مو خارش سر بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 4317 بازدید

علت خارش سر بعد از کاشت مو و روش رفع آن

برای درمان ریزش مو و کچلی روش های زیادی وجود دارد اما در حال حاضر هیچ روشی به اندازه ی کاشت مو مورد محبوبیت مردم قرار نگرفته است چون این روش تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی ریزش مو و کچلی را درمان کرد به همین دلیل روز به روز بر متقاضیان این روش افزوده میشود. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در زمینه های مختلف کاشت مو به وجود آمده میتوان این روش را به صورت کاملا ایمن انجام داد. معمولا در اکثر موارد افرادی که از روش های مختلف کاشت مو استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد اما برخی از عوارض سطحی مانند خارش،تورم و التهاب جزئی کاملا طبیعی است. در این مطلب به علت خارش سر بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

علت خارش سر بعد از کاشت مو چیست؟

افرادی که از کاشت مو برای رفع ریزش موی خود بهره میگیرند شاهد برخی از عوارض جزئی خواهند بود که معمولا این عوارض مشکلی برای بیمار ایجاد نخواهد کرد و به راحتی رفع میشود.

علت خارش سر بعد از کاشت مو و روش رفع آن

از میان عوارض جزئی خارش یکی از رایج ترین عوارضی است که بیماران ممکن است با آن روبرو شوند. علت خارش سر بعد از کاشت مو معمولا خشک شدن بیش از حد پوست سر است.

اما بهتر است بدانید علاوه بر این بهبود زخم هایی که به وجود آمده است هم باعث خارش سر میشود به همین دلیل نباید نگرانی خاصی را داشته باشید.

برای درمان خارش سر بعد از کاشت مو باید چه کرد؟

همانطور که گفتیم علت خارش سر بعد از کاشت مو خشکی بیش از حد پوست است به همین دلیل بهتر است برای درمان این مشکل به دستور پزشک از سرم های شستشو استفاده کنید.

استفاده از این سرم ها باعث میشود تا سر مرطوب بماند. اما به طور کلی این مشکل به خودی خود رفع میشود و لازم نیست برای رفع آن همیشه اقدام خاصی انجام دهید.

سایر عوارض کاشت مو چیست؟

کاشت مو با روش های جدید باعث میشود تا در اکثر موارد عوارض خطرناک برای بیمار به وجود نیاید. اما به طور کلی ممکن است در برخی موارد شاهد عفونت، خونریزی و بی حسی سر بود که در این موارد باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد.

اما با توجه به این که علت خارش سر بعد از کاشت مو واکنش های طبیعی پوست سر است تا زمانی که این مشکل آزار دهنده نبود نباید به پزشک مراجعه کرد.

[تعداد: 15   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha