مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علایم طاسی علایم طاسی
11 نوامبر 2018 بدون نظر 536 بازدید

شناخت علایم طاسی اولین راه برای درمان

همانطور که میدانید طاسی انواع مختلفی دارد به همین دلیل برای درمان آن باید قبل از هر چیز نوع ریزش مو و طاسی مشخص شود. معمولا در اکثر موارد میتوان با بررسی علایم طاسی به نوع آن پی برد اما با توجه به این که در بسیاری از مواقع علائم ریزش موهای مختلف با یکدیگر یکسان هستند باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا با بررسی هایی که انجام میدهند علت دقیق ریزش مو مشخص شود. با بررسی علت ریزش مو میتوان از بهترین روش هایی که برای درمان وجود دارد استفاده نمود.

شناخت علایم طاسی اولین راه برای درمان

برای درمان طاسی و کچلی روش های مختلفی وجود دارد که میتوان برای دست یابی به نتایج دلخواه از آن ها استفاده نمود. اما باید توجه داشته باشید که همیشه شناخت علایم طاسی اولین قدم برای درمان آن خواهد بود به همین دلیل قبل از اینکه روش های بی تاثیر را امتحان کنید بهتر است به بررسی علائم آن بپردازید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

شناخت علایم طاسی اولین راه برای درمان

البته همیشه هم لازم نیست تا بیماران با علایم طاسی آشنا شوند چون بررسی علائم و علت ریزش مو به عهده ی متخصصان زیبایی است اما قطعا آشنایی بیمار باعث میشود تا جلوی ریزش موی بیشتر گرفته شود.

در میان انواع ریزش مو، ریزش موی آندروژنیک از متداول ترین نوع ریزش موهاست که علامت اصلی آن ریزش موی جلوی سر و نازک شدن سریع آن است.

متداول ترین علایم طاسی

علایم طاسی در انواع ریزش مو ها کاملا متفاوت خواهد بود اما معمولا در اکثر موارد قبل از کچلی موها نازک خواهند شد و به یکباره دچار ریزش نمیشوند.

افرادی که دچار ریزش موی قارچی میشوند معمولا خارش، سوزش و التهاب را در نقاطی که موها دچار ریزش شده مشاهده میکنند و بیماران آلوپسی هم در بسیاری از موارد نشانه های مختلفی در پوست نواحی مختلف بدن مشاهده خواهند کرد.

اما در سایر موارد معمولا علائم خاصی برای ریزش مو وجود ندارد و افرادی که دچار ریزش مو شده اند باید توسط آزمایش های مختلف شرایطشان بررسی شود.

روش های درمان طاسی

بعد از اینکه متخصصان از روی علایم طاسی علت دقیق آن را بررسی کردند میتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به رفع آن پرداخت. در حال حاضر به علت اینکه بسیاری از افراد دچار ریزش موی آندروژنیک میشوند روش های لیزر تراپی، پی ار پی و کاشت مو تقریبا بهترین روش هایی خواهند بود که میتوان برای درمان ریزش مو از آن ها استفاده نمود اما در سایر موارد معمولا از درمان های دارویی استفاده میشود.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha