مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو در مردان ریزش مو در مردان
22 سپتامبر 2018 بدون نظر 831 بازدید

علائم و نشانه های ریزش مو در مردان

علائم و وضعیت ریزش مو در مردان با ریزش مو در زنان و کودکان متفاوت است. در این جا تعدادی از نشانه ها بروز ریزش مو که در بین مردان شایع است را با هم مرور می کنیم.

تغییرات خط رویش موها یی از اولین نشانه های ریزش مو در مردان

الگوهای ریزش موی سر و طاسی مردانه معمولا از خط رویش مو ها و جلوی سر آغاز می شوند و خط رویش موها عقب و عقب تر می رود. البته عقب رفتن جزئی خط رویش موها با افزایش سن مردان طبیعی است و حتی باعث جذابیت بیشتر در چهره ی آنان می شود اما زمانی که خط رویش خیلی سریع در حال تغییر و پس رفت باشد بایستی به آن توجه نمود.

دیدن تعداد زیادی مو بر روی بالش و یا لباس ها

ریزش تعدادی از موها به صورت روزانه عادی است اما چنانچه شخصی هر روز صبح که از خواب بیدار می شود با بالشی پر از مو مواجه شود و یا اینکه تعداد زیاد و غیر طبیعی مو روی لباس و حتی میز کار او ریخته شود، نشان دهنده ی ریزش های شدید و غیر طبیعی است.

علائم و نشانه های ریزش مو در مردان

توجه به مدل مو در عکس های یکی دو سال اخیر

به دلیل اینکه تغییرات ناشی از ریزش مو به صورت مداوم و در طول زمان اتفاق می افتد و نه به صورت ناگهانی و یک دفعه، خیلی از اوقات نمی توان متوجه تغییرات شد. با مقایسه عکس های جدید و عکس های سال های گذشته می توان متوجه تغییرات تراکم موها و پیشرفت ریزش مو و طاسی شد.

تغییراتی همچون نازک شدن و کم پشتی موهای وسط سر

این قسمت از سر معمولا  با قرار گرفتن در مقابل آینه به خوبی دیده نمی شود، پیرایشگری که موهای شخص را کوتاه می کند این تغییرات را بهتر می بیند و در مورد این مسئله می توان از او سوال کرد. راه دیگری برای مشاهده این تغییرات قرار گرفتن درمقابل آینه است در حالی که با کمک آینه دیگری وسط سر در آینه مقابل به نمایش گذاشته شود.

حالت نگرفتن موها مثل گذشته

زمانی که موها نازک تر و تنک تر شوند حالت دهی آن ها به مدل همیشگی ممکن است کمی سخت تر شود. این مورد نیز می تواند نشانه ای از شروع ریزش مو در مردان باشد.

وجود ریزش موی ارثی در میان بستگان هشداری برای ریزش مو در مردان

مردانی که بستگان نزدیک آن ها دچار ریزش مو شده باشند، احتمال اینکه آن ها نیز دچار ریزش موی ارثی شوند زیاد است. اشخاصی که در بین بستگان خود کسانی با ریزش موی ارثی دارند می توانند درمورد سن و سالی که این افراد دچار ریزش مو شده اند اطلاع یابند و آمادگی بیشتری برای یافتن نشانه های ریزش مو داشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha