مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عفونت بعد از کاشت ابرو عفونت بعد از کاشت ابرو
13 دسامبر 2018 بدون نظر 754 بازدید

جلوگیری از عفونت بعد از کاشت ابرو

درصد بالایی از افراد در سنین خاصی از جوانی دچار ریزش موی بدون بازگشت می شوند که این ریزش تا اوایل میانسالی ادامه خواهد داشت و موجب می گردد مخصوصا در مردان عقب رفت خط رویش جلوی موها ایجاد شود که امروزه تنها روش رفع این طاسی و کم پشتی مو کاشت مو با روش های مختلف می باشد اما پس از کاشت مو موهای کاشته شده به مراقبت های خاصی نیاز دارند و جهت عدم ایجاد عفونت در موهای کاشته شده باید فرد نکات خاصی را رعایت نماید که باید ببینیم  جلوگیری از عفونت بعد از کاشت ابرو چگونه ممکن خواهد بود.

کاشت مو

کاشت مو با استفاده از موهای خود فرد که در پشت سر وی باقی مانده اند در حال حاضر تنها روش جبران ریزش موها می باشد که با برداشت فولیکول های موهای باقی مانده در سر و کاشت آنها در نواحی خالی از مو با استفاده از روش های مختلف انجام می پذیرد.

جلوگیری از عفونت بعد از کاشت ابرو

عفونت بعد از کاشت ابرو

یکی از خطراتی که پس از کاشت مو فولیکول های مو را تهدید می نماید خطر بروز عفونت می باشد که این خطر ممکن است به دلیل شرایط غیر بهداشتی حین کاشت و یا به علت عدم مراقبت های مناسب از موهای کاشته شده ایجاد گردد و به دلیل اینکه این خطر ممکن است منجر به عدم موفقیت کاشت مو گردد باید از بروز آن جلوگیری شود و در صورت بروز باید به خوبی درمان گردد تا فولیکول های مو تخریب نشوند.

جلوگیری از عفونت بعد از کاشت ابرو

  • پس از کاشت مو نباید موها در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند زیرا ممکن است در پوست سر تعرق ایجاد گردد و این تعرق زمینه بروز عفونت و رشد باکتری ها را فراهم نماید.
  • س از کاشت مو خارش و سوزش پوست سر امری عادی می باشد بنابراین به هیچ وجه پوست سر نباید بر اثر خارش لمس ، دستکاری و خارانده شود زیرا این کار ممکن است باعث بروز عفونت در فولیکول های مو شود.
  • بعد از کاشت مو فرد باید از انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن که موجب تعرق در پوست سر می گردد پرهیز نماید زیرا عرق کردن خطر عفونت را افزایش می دهد.
  • یکی از برنامه هایی که پس از کاشت مو بهتر است برای مدتی کنسل گردد رفتن به سونا و استخر می باشد که به دلیل وجود باکتری ها در استخر ممکن است باعث بروز عفونت در فولیکول موها گردد و کاشت مو را با شکست مواجه نماید بنابراین استفاده از این خدمات باید تا مدت ها کنسل گردد.
[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha