مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طب سوزنی برای مو طب سوزنی برای مو
26 نوامبر 2018 بدون نظر 1720 بازدید

آیا میتوان از طب سوزنی برای مو استفاده کرد؟

گاهی برخی از افرادی که دچار ریزش و کم پشتی مو می شوند بعد از نتیجه نگرفتن از درمان هایی دارویی و خسته شدن از مراجعه به متخصصین مختلف به فکر استفاده از طب سوزنی جهت درمان و رفع ریزش موهای خود می افتند که باید دید عملکرد طب سوزنی در بهبود وضعیت موهای آنها چگونه خواهد بود و آیا میتوان از طب سوزنی برای مو استفاده کرد؟

عملکرد طب سوزنی

در طب سوزنی منشاء بسیاری از مشکلات پوستی و بدن عدم گردش مناسب خون در بدن و مسدود شدن جریان این حرکت به دلایل مختلف دانسته می شود.

آیا میتوان از طب سوزنی برای مو استفاده کرد؟

بنابراین با استفاده از طب سوزنی و قرار دادن سوزن های بسیار باریک در نقاط مختلف پوست می توان انرژی زیادی را به کل بدن فرستاد و باعث افزایش جریان گردش خون در پوست شد و به همین دلیل عملکرد بهینه ای در بدن ایجاد نمود و تعادل را به بدن بازگرداند.

طب سوزنی برای مو

طبق نظر متخصصین طب سوزنی کیفیت موها و حفظ سلامت آنها به مقدار انرژی بدن و جریان خون بستگی دارد و زمانی که بدن انرژی کافی و جریان خون کندی داشته باشد ریزش مو آغاز می گردد.

به همین دلیل در طب سوزنی تلاش می گردد تا انرژی لازم برای رشد موها  و رفع ریزش آنها از طریق افزایش جریان خون فراهم گردد و بدین منظور متخصص طب سوزنی از سوزن های بسیار و باریک مخصوص این طب استفاده خواهد کرد و جهت افزایش سرعت جریان خون آنها را در نقاط خاصی از پوست سر فرو خواهد کرد تا هم جریان خون در پوست سر افزایش پیدا کند و موها تغذیه ای بهتری داشته باشند و هم پوست تحریک شود و کلاژن بیشتری تولید نماید و از این طریق ریزش موها متوقف شود.

رژیم غذایی و مکمل های گیاهی در طب سوزنی

متخصص طب سوزنی در کنار درمان طب سوزنی جهت رفع ریزش مو و تقویت آنها جهت رشد مجدد به فرد توصیه خواهد کرد تا رژیم غذایی خود را تغییر دهد و مکمل های خاص گیاهی نیز مصرف نماید که این رژیم غذایی بر مبنای استفاده بیشتر از سبزیجات و کاهش مصرف غذاهای پرچرب و سرخ کردنی خواهد بود و طبق تحقیقات انجام شده نرخ بهبود ریزش مو در افرادی که از طب سوزنی جهت رفع ریزش موهای خود استفاده کرده اند بسیار مناسب بوده است.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha