مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی ارثی طاسی ارثی
3 نوامبر 2018 بدون نظر 5792 بازدید

طاسی ارثی تا چه سنی ادامه دارد؟

همانطور که میدانید بسیاری از آقایان در طول زندگی خود دچار طاسی ارثی میشوند که متاسفانه این نوع کچلی به راحتی و خود به خود رفع نخواهد شد به همین دلیل باید برای درمان آن به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. معمولا افرادی که دچار طاسی ارثی میشوند قبل از هر چیز ریزش موهای جلوی سر و یا نازک شدن آن را مشاهده خواهند کرد. این علائم یکی از نشانه های اصلی ریزش موی ارثی است. ریزش موی ارثی معمولا در سنینی خاص افزایش میابد که در ادامه به آن میپردازیم.

سن پایان طاسی ارثی

طاسی ارثی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که بسیاری از افراد به دلیل آن زیبایی خود را از دست میدهند. کچلی ارثی معمولا در اوایل سنین جوانی یعنی سنین ۱۸ سالگی نشانه هایی را از خود نشان میدهد و در سنین بالاتر افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند کچلی شدید تر را تجربه میکنند. بهتر است بدانید ریزش موی ارثی در محدوده ی سنین ۳۰ الی ۴۰ سالگی به بیشترین حد خود خواهد رسید.

طاسی ارثی تا چه سنی ادامه دارد؟

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ریزش موی ارثی ممکن است تا اخر عمر ادامه داشته باشد اما معمولا افرادی که تا سنین ۴۰ سالگی موهای پرپشت دارند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که موهایشان کمتر دچار ریزش خواهد شد. البته برای اطمینان از این موضوع باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا وضعیت موها به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

علت طاسی ارثی

طاسی ارثی به علت حساسیت موها به هورمون های مردانه مانند تستسترون به وجود می آید به همین دلیل بسیاری از آقایان بعد از سنین جوانی به آن دچار میشوند. بهتر است بدانید با استفاده از داروهایی مانند فیناستراید میتوان حساسیت فولیکول ها را به هورمون های مردانه کاهش داد و همین باعث میشود تا ریزش موی ارثی تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

البته باید توجه داشته باشید که این روش ها جزء روش های موقت به شمار میروند و نمیتوانند تاثیر بلند مدت به دنبال داشته باشند. علاوه بر این باید این نکته را بدانید که مصرف فیناستراید در بلند مدت عوارض قابل توجهی به دنبال خواهد داشت.

درمان قطعی طاسی ارثی

برای درمان قطعی طاسی ارثی روش های زیادی وجود ندارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند نمیتوانند از روش های مختلف استفاده کنند. در حال حاضر روش کاشت مو بهترین روشی است که میتوان برای رفع دائمی ریزش موی ارثی از آن استفاده نمود. افرادی که از این روش استفاده میکنند در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید خواهند بود.

[تعداد: 14   میانگین: 2.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha