مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ضدریزش ابرو cerita ضدریزش ابرو cerita
7 ژانویه 2019 بدون نظر 411 بازدید

ضدریزش ابرو cerita واقعا خوبه

ابرو یکی از مشخصه های زیبایی چهره می باشد که خوش فرمی و حالت آن زیبایی دو چندانی به چشم ها می بخشد اما ابرو نیز مانند موی سر به مرور دچار تضعیف می گردد و دچار ریزش و کم پشتی می شود بنابراین فولیکول های ابرو نیز به تقویت نیاز خواهند داشت و افرادی که به زیبایی ابروهای خود اهمیت می دهند می توانند با استفاده ار کرم هایی مانند ضدریزش ابرو cerita به تغذیه و تقویت ابروی خود بپردازند اما آیا ضدریزش ابرو cerita واقعا خوبه؟

ضدریزش ابرو cerita

کرم ضدریزش ابرو cerita یکی از کرم های تولید کشور ما با فرمولاسیونی جدید و با کیفیت عالی و با روش استفاده آسان و تخصصی می باشد که به دلیل ترکیبات عالی یعنی گیاه گزنه ، بابونه، نعناع فلفلی، ویتامین های B6و B7 ، مریم گلی، رزماری برای جلوگیری از ریزش موی ابرو و تقویت رشد آن بسیار مناسب می باشد.

مصرف مداوم آن طی چند ماه باعث می گردد نه تنها ریزش ابرو از بین برود بلکه به دلیل خواص عالی مواد تشکیل دهنده آن در تقویت فولیکول های ابرو رشد مجدد موی ابرو ایجاد گردد و ابرو پرپشت و ضخیم شود.

ضدریزش ابرو cerita واقعا خوبه

روش استفاده از ضدریزش ابرو cerita

این کرم باید روزانه ۲ بار صبح و شب به مقدار مناسبی بر روی ابروها قرار داده شود و قبل از مصرف باید صورت با آب ولرم و صابون شسته شود و کرم با استفاده از گوش پاکن بر روی ابروها و در جهت مخالف رویش ابرو بر روی آنها قرار داده شود و حداقل باید تا ۲ ساعت بر روی ابرو باقی بماند و پس از آن به خوبی شستشو شود.

افرادی که از این کرم به مدت ۲ ماه به طور منظم براساس دستور توصیه شده استفاده نمایند به طور موثری شاهد قطع ریزش موی ابرو و ضخیم شدن موهای نازک خواهند بود.

تاثیر گذاری کرم ضدریزش ابرو cerita

کرم ضد ریزش ابروی cerita باید زمانی که منافذ پوست ابرو از ناخالصی ها مسدود نباشد و پس از شستشوی صورت با آب ولرم بر روی ابرو قرار داده شود و به دلیل ترکیبات عالی این محصول کرم به خوبی در لایه های پوست ابرو نفوذ می نماید و به دلیل حاوی بودن اسیدهای گیاهی باعث پاکسازی محیط اطراف موهای ابرو خواهد شد و باعث تقویت فولیکول موهای ابرو می شود و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی فولیکول های موی ابرو را از ریزش و تخریب محافظت خواهد کرد بنابراین استفاده مداوم از آن بر روی پرپشت کردن ابروها تاثیر مفیدی خواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha