مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ضخیم شدن مو ضخیم شدن مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 6122 بازدید

بهترین قرص و دارو برای ضخیم شدن مو

نازک شدن مو یکی از مشکلاتی است که ظاهر بسیار بدی را برای موها به وجود می آورد و باعث میشود موها به خوبی حالت نگیرد به همین دلیل افرادی که دچار نازکی مو میشوند باید در سریعترین زمان ممکن به درمان آن بپردازند. با توجه به این نازکی مو میتواند دلایل مختلفی داشته باشد بهتر است برای درمان آن به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. در حال حاضر داروهای زیادی برای ضخیم شدن مو وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها شاهد رفع نازکی موها بود که در این مطلب بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

ماینوکسیدیل برای ضخیم شدن مو

برای رفع نازکی مو داروهای زیادی وجود دارند که میتوان با مراجعه به متخصصان زیبایی و مشورت با پزشک از آنها استفاده کرد. اما برای ضخیم شدن مو ماینوکسیدیل تنها دارویی است که میتوان بدون نسخه ی پزشک به تهیه ان پرداخت و این نشان دهنده ی این است که ماینوکسیدیل در اکثر موارد عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و میتوان بدون مشکل از آن استفاده نمود.

بهترین قرص و دارو برای ضخیم شدن مو

ماینوکسیدیل دارویی است که بسیاری از افراد آن را به نام نوعی داروی ریزش مو میشناسند در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید این دارو بیشتر بر روی ضخیم شدن مو های نازک تاثیر دارد و نمیتوان با استفاده از آن به رشد موهای جدید کمک کرد. در اکثر موارد افرادی که از این دارو استفاده میکنند میتوانند طی چند ماه شاهد ضخیم شدن موهای قسمت های مختلف سر باشند.

فیناستراید برای ضخیم شدن مو

برای ضخیم شدن مو میتوان از داروی فیناستراید هم استفاده کرد. با توجه به این که فیناستراید خوراکی است و میتوان به راحتی به استفاده از آن پرداخت بسیاری از افراد ترجیح میدهند از این دارو استفاده کنند.

مصرف فیناستراید در صورتی که نازکی مو به علت ژنتیک فرد باشد قطعا مناسب خواهد بود اما برای تهیه ی آن باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کرد و نباید به صورت خود سر آن را مصرف کرد.

مصرف خود سر فیناستراید میتواند مشکلات زیادی را برای فرد به وجود آورد چون تاثیراتی که بر روی هورمون ها خواهد گذاشت ممکن است برای برخی افراد مشکل ساز باشد.

ضخیم شدن مو با داروهای گیاهی

در صورتی که قصد ندارید برای ضخیم شدن مو به متخصصان زیبایی مراجعه کنید بهترین گزینه ی ممکن استفاده از داروهای گیاهی است چون استفاده از داروهای گیاهی عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت و در بلند مدت نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت. در میان داروهای گیاهی مختلف روغن هایی مانند روغن زیتون، روغن نارگیل و بادام بهترین روغن هایی خواهند بود که میتوانید استفاده نمایید.

[تعداد: 35   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha