مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستشوی مو شستشوی مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 743 بازدید

شوینده های مناسب برای شستشوی مو

برای تقویت مو راه و روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها از ریزش مو جلوگیری به عمل آورد و به موهایی زیبا و پرپشت تر دست یافت. بهتر است همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که موها حساسیت زیادی دارند و در صورتی که در معرض عوامل مختلف و بیماری زا قرار گیرند دچار آسیب های مختلف میشوند به همین دلیل باید برای شستشوی مو از شوینده های مناسب استفاده کرد تا علاوه بر پاک کردن مو از عوامل بیماری زا بتوان به تقویت ان ها هم پرداخت.

اهمیت شستشوی مو با شوینده های مناسب

برای داشتن موهای سالم و پرپشت باید به عوامل زیادی توجه داشت چون همانطور که گفتیم موهای سر بسیار حساس هستند و در صورتی که تقویت نشوند دچار مشکلات مختلف خواهند شد.

شستشوی مو با شوینده های مناسب یکی از مهمترین مواردی است که برای افزایش رشد و تراکم موها باید به آن توجه کافی داشت در غیر اینصورت موها رشد مناسب نخواهند داشت و ممکن است دچار ریزش آن ها باشید.

شوینده های مناسب برای شستشوی مو

استفاده از شوینده های غیر مناسب باعث آسیب به فولیکول و ساقه ی مو خواهد شد به همین دلیل احتمال ریزش مو هم بالا خواهد رفت. یکی از مهمترین مواردی که باید در انتخاب شوینده های مناسب به آن توجه داشته باشید این است که شوینده ای که انتخاب میکنید باعث چرب شدن بیش از حد سر و یا خشک شدن آن نشود چون همین باعث خواهد شد تا ریزش مو و مشکلات دیگر را تجربه کنید.

انتخاب شوینده های مناسب برای شستشوی مو

برای انتخاب شوینده های مناسب برای شستشوی مو باید قبل از هر چیز به نوع موهایتان توجه داشته باشید. چون همانطور که اشاره کردیم انتخاب شوینده های نامناسب باعث بر هم خوردن تعادل چربی ها خواهد شد و احتمال ریزش مو افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد از شوینده های ملایم استفاده کنید تا باعث تحریک پوست سر نشود.

متاسفانه افرادی که موهای چرب دارند در برخی موارد از شوینده های قوی استفاده میکنند و همین باعث میشود تا پوست سرشان تحریک شود و شاهد افزایش ترشح چربی باشند.

روش درست شستشوی مو

برای شستشوی مو باید به یک سری نکات توجه داشته باشید تا موهایتان در طی شستن دچار آسیب نشود. اولین نکته که باید در شستن موها به آن دقت کنید این است که موهایتان را با آب ولرم بشویید. علاوه بر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد به پوست سر فشار بیش از حد وارد نکنید چون این کار باعث ریزش مو و حساسیت پوست سر خواهد شد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha