مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستشوی مو بعد از کاشت مو شستشوی مو بعد از کاشت مو
9 نوامبر 2018 بدون نظر 718 بازدید

نحوه صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو

با توجه به این که کاشت مو در حال حاضر یکی از بهترین روش هایی است که برای رفع ریزش مو به کار برده میشود بسیاری از افراد سوالات متفاوتی را در مورد آن مطرح میکنند که دانستن آن در بسیاری از مواقع ضروری است به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در مطالبی که منتشر به سوالات مختلفی که مطرح میشود پاسخ دهیم. نحوه صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد با آن آشنایی کافی ندارند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

اهمیت نحوه صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو

برای اینکه بعد از استفاده از روش های کاشت مو به نتایج دلخواه دست پیدا کنید باید به خوبی از موهای کاشته شده مراقبت نمایید و به مراقبت ها و مواردی که توصیه میشود توجه داشته باشید در غیر این صورت باید توجه داشته باشید که احتمال بروز عوارض مختلف کم نخواهد بود. رعایت نحوه ی صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو باعث میشود تا از بروز عفونت و خونریزی جلوگیری شود.

نحوه صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو

متاسفانه بسیاری از افراد به علت نا آشنایی با نحوه ی صحیح شستشو بعد از کاشت مو باعث میشوند آسیب های مختلفی به موهایشان وارد شود و حتی شاهد ریزش موهای کاشته شده باشیم.

باید توجه داشته باشید که بعد از وارد شدن هر گونه آسیب در طی شستشو باید به پزشک مراجعه کنید تا در اولین فرصت با راهکارهایی که وجود دارد جلوی مشکلات بعدی گرفته شود.

روش صحیح شستشوی مو بعد از کاشت مو

شستشوی مو بعد از کاشت مو کار چندان سختی نخواهد بود فقط کافی است تا به مواردی که توصیه میشود توجه داشته باشید. یکی از مهمترین مواردی که طی شستشو باید به آن توجه داشته باشید این است که به موهایتان فشار بیش از حد وارد نکنید چون این کار باعث آسیب به فولیکول ها و در برخی موارد از بین رفتن آن ها میشود.

در صورتی که پزشک برای شستشوی موهایتان شامپوی خاصی را توصیه نکرده است بهتر است حتی الامکان برای شستن مو از شامپو های ملایم مانند شامپو بچه استفاده شود چون این شوینده ها فاقد مواد شیمیایی هستند. نکته ی دیگری که باید توجه داشته باشید این است که نوک انگشتانتان را به هیچ وجه با سر تماس ندهید.

شستشوی مو بعد از کاشت مو بعد از چند روز امکان پذیر است؟

زمان شستشوی مو بعد از کاشت مو را معمولا متخصصان مشخص خواهند کرد چون با توجه به روشی که برای کاشت مو انتخاب میشود این مورد متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند بعد از یک الی دو روز به شستشوی موهای خود بپردازند.

[تعداد: 4   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha