مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستشوی سر بعد از کاشت مو شستشوی سر بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 1022 بازدید

شستشوی سر بعد از کاشت مو چگونه انجام شود؟

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید باید بدانید نمیتوانید از هر روشی برای رفع ریزش موی خود استفاده کنید چون استفاده از اکثر روش ها تنها باعث میشود تا طول درمان ریزش مو افزایش پیدا کند و فقط زمان و هزینه تان هدر رود. در حال حاضر بهترین روش برای رفع ریزش موی ژنتیکی و یا ارثی کاشت مو است. افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد رفع ریزش موی خود به صورت دائمی خواهند بود. برای اینکه بعد از کاشت مو، موها به خوبی رشد کنند باید برای مراقبت از ان ها به موارد لازم که توسط متخصصان توصیه میشود توجه داشت در غیر اینصورت ممکن است موها قبل از این که رشد کنند دچار اسیب های گوناگون شوند. شستشوی سر بعد از کاشت مو یکی از مواردی است که باید به دقت به آن توجه داشته باشید.

تاثیر شستشوی سر بعد از کاشت مو  چیست؟

شستشوی سر بعد از کاشت مو تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض مختلف پیوند مو دارد به همین دلیل باید به آن توجه کافی داشته باشید. شستشوی موها بعد از کاشت مو چندان تفاوتی با شستشوی عادی ندارد و کار سختی نخواهد بود به همین دلیل میتوانید به راحتی در خانه به این کار بپردازید.

شستشوی سر بعد از کاشت مو چگونه انجام شود؟

برخی از افراد به علت نگرانی هایی که از شستشوی موی بعد از عمل دارند از این کار خودداری میکنند و همین باعث میشود با مشکلات مختلف روبرو شوند. شستشو بعد از کاشت مو باعث جلوگیری از عفونت،پوسته شدن سر و بسیاری از عوارض های دیگر خواهد شد.

شستشوی سر بعد از کاشت مو چگونه انجام شود؟

طرز صحیح شستشوی سر بعد از کاشت مو به شرح زیر می باشد:

برای شستشوی سر بعد از کاشت مو باید حداقل ۲۴ ساعت صبر کنید. بعد از آن تا ۳ روز اول باید از سرم شستشوی مو برای حفظ پاکیزگی سر استفاده کنید.

برای شستشو باید توجه داشته باشید که هیچ ضربه و یا فشار به موهایتان وارد نکنید چون این کار باعث میشود تا موهایتان آسیب ببیند و مشکلات زیادی برای موها به وجود آید.

علاوه بر این باید برای شستشوی موها از شامپوی مناسب که حساسیت زا نباشد استفاده کنید که معمولا متخصصان به تجویز شامپوی مناسب خواهند پرداخت.

عوارض شستشوی نامناسب بعد از کاشت مو چیست؟

شستشوی سر بعد از کاشت مو در صورتی که صحیح انجام نشود ممکن است عوارض زیادی را برای فرد به وجود آورد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد با روش صحیح شستشو آشنایی داشته باشید.

در صورتی که هنگام شستشو فشار زیادی به موها وارد شود و یا از شامپوی های نامناسب استفاده کنید ممکن است شاهد به وجود آمدن عفونت، خشکی سر، شوره و … باشید.

[تعداد: 4   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha