مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاندیدای کاشت موی صورت کاندیدای کاشت موی صورت
29 جولای 2018 بدون نظر 491 بازدید

کاندیدای کاشت موی صورت چه شرایطی باید داشته باشد؟

کاشت موی صورت روشی موثر برای ترمیم موهای ریخته شده و یا کم پشت نقاط مختلف صورت از جمله ریش، سبیل، ابرو و مژه می باشد. گرچه امروزه انجام این گونه اعمال رواج بسیاری یافته است و بسیاری از افراد با کمک این روش می توانند نقص های صورت خود را اصلاح کنند، اما به هر حال کاندیدای کاشت موی صورت بایستی شرایط مناسب این کار را داشته باشد.

نحوه انجام کاشت مو در صورت

در کاشت موی صورت همانند کاشت مو در سر، گرافت های موی پیوندی از ناحیه دهنده گرفته شده و به ناحیه گیرنده که در اینجا نقاط مختلف صورت از قبیل ریش، سبیل، ابرو و مژه است، پیوند زده می شود. معمولا برای کاشت موهای محدود از روش FUE و برای کاشت موهای گسترده تری مانند کاشت ریش وسیع روشFUT  انجام می شود.

کاندیدای کاشت موی صورت

افرادی برای کاشت مژه و کاشت ابرو کاندید خوبی محسوب می شوند که ابرو و یا مژه آن ها در اثر برخی بیماری ها، سوختگی، زخم شدن ابرو، استفاده بی رویه از مواد آرایشی، خالکوبی ابرو و … دچار ریزش و کم پشتی شدیدی شده باشد و حتی با وجود کنترل عامل ریزش مو پس از گذشت حدود یک سال از زمان ریزش، موها رشد نکرده باشند، در این صورت است که می توان گفت که احتمالا فرد موهای خود را برای همیشه از دست داده است و تنها راه درمان وی کاشت مو می باشد.

کاندیدای کاشت موی صورت چه شرایطی باید داشته باشد؟

عمل کاشت ریش و سبیل نیز برای مردانی که بنا به دلایل مختلفی از جمله کم پشتی ارثی موی صورت، بیماری های پوستی، سوختگی، اسکار ناشی از زخم در ناحیه ریش و سبیل، در این نواحی از صورت خود موی کافی و یک دستی نداشته و یا علاقه به تغییر مدل ریش طبیعی خود به مدلی دیگر را دارند، قابل انجام می باشد.

شرایط کاندیدای کاشت موی صورت

از مهمترین شرایط کاندیدای کاشت موی صورت داشتن بانک موی مطلوب و متناسب است. برای کاشت مو در صورت یکی از رایج ترین بانک موها، موی سر می باشد هر چند که برای موارد ترمیمی کاشت ریش و سبیل می توان گرافت های موی پیوندی را از برخی دیگر از نواحی ریش که موهای آن زائد محسوب می شوند، برداشت نمود؛ این مسئله در مورد کاشت ابرو هم صدق می کند.

شرایط مساعد پوست ناحیه پیوند مو نیز مهم بوده و پزشک ان را بررسی می کند. زمانی که موهای صورت به دلیل بیماری دچار ریزش شده باشد، بایستی بیماری درمان یا به خوبی کنترل شده باشد. سلامت عمومی بدن فرد هم اهمیت دارد و بهتر است افراد متقاضی سابقه بیماری های خود را به پزشک اطلاع دهند. داشتن انتظارات معقول از نتیجه ی کاشت نیز یکی دیگر از شرایط مورد نیاز برای کاندید کاشت مو در صورت می باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha