مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو در خانم ها پیوند مو در خانم ها
20 سپتامبر 2018 بدون نظر 720 بازدید

شرایط مناسب برای پیوند مو در خانم ها

پیوند مو در خانم ها موجب ایجاد تراکم مو در نواحی ریزش کرده می شود ، از آنجا که دلایل مختلفی می تواند سبب ریزش مو در زنان گردد ، لذا جهت درمان صحیح و به موقع باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد ، پزشک در صورتی که نتواند فولیکول های مرده ی مو را با درمان های دارویی ، تزریقی و موضعی به رشد وا دارد ، عمل پیوند مو را در صورت وجود شرایط مناسب برای فرد انجام خواهد داد ، در همین راستا در این مقاله ، شرایط مناسب برای پیوند مو در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

 زنان کاندید مناسب جهت کاشت موی طبیعی

  • زنانی که به دلیل شرایط فیزیکی یا کشش مو دچار ریزش مو شده اند .
  • زنانی که در اثر عمل جراحی زیبایی یا پلاستیک ، موهای خود رل در نواحی اطراف شکاف جراحی از دست داده اند .
  • زنانی که الگوی ریزش موی مشخص مشابه الگوی ریزش موی مردانه داشته و با عقب رفتن خط رویش مو و نازک شدن موی سر مواجه شده اند و بانک مو بر روی سر آنها تحت تاثیر ریزش موی آندروژنیک قرار نگرفته است .
  • زنانی که بخشی از موهای ناحیه سر خود را در اثر آسیب‌دیدگی ، سوختگی ، جراحت ناشی از تصادفی و سوختگی شیمیایی از دست داده اند .
  • زنانی که به مشکل ریزش موی حاشیه‌ای دچار شده اند .

شرایط مناسب برای پیوند مو در خانم ها

پیوند مو در خانم ها

در رابطه با شرایط مناسب برای پیوند مو در خانم ها می توان عنوان نمود که اگر ریزش مو در خانم ها به یکی از دلایل اشاره شده باشد ، در صورت وجود بانک موی مناسب در پشت سر فرد و  داشتن سطح انتظارات معقول و منطقی از نتایج کاشت مو و همچنین چنانچه فرد حداقل ۲۵ الی ۳۰ سال سن داشته باشد ، می توان گفت شرایط مناسب کاشت مو در فرد فراهم شده است ، زیرا از یک سو کاندید مناسب عمل کاشت مو خواهد بود و از سوی دیگر زمینه کاشت و پیوند مو نیز در فرد وجود دارد.

با دارا بودن فرد از شرایط مناسب برای عمل ، اگر عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص ماهر و باتجربه ای صورت پذیرد ، درصد موفقیت عمل  بسیار بالا خواهد بود و فرد رضایت زیادی از نتایج کاشت مو خواهد داشت .

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha