مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراجعین کاشت مو مراجعین کاشت مو
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 567 بازدید

مراجعین کاشت مو از چه شرایطی باید برخوردار باشند؟

با توجه به تبلیغات زیادی که در مورد کاشت مو وجود دارد و همچنین رایج شدن این روش درمانی در جامعه، بسیاری از کسانی که دچار ریزش مو می شوند، به این فکر می افتند که با کاشت مو مشکل ریزش مو و طاسی خود را حل کنند و به همین دلیل به کلینیک های کاشت مو مراجعه می کنند. مراجعین کاشت مو که باید شرایط خاصی داشته باشند تا امکان کاشت مو وجود داشته باشد و نتیجه ی آن قابل قبول و رضایت بخش باشد.

شرایط لازم برای کاندیدای مناسب کاشت مو

انواع ریزش مویی که با کاشت مو قابل درمان هستند

از ریزش موهایی که با کاشت مو قابل درمان هستند می توان به مواردی نظیر ریزش موی سر ارثی در مردان، ریزش موهای ناشی از برخی جراحت ها یا سوختگی ها، ریزش  دائمی مو در نواحی ابرو، مژه، ریش و سبیل  که و مواردی که این نواحی به صورت ارثی تنک و نامنظم باشند و … مواردی هستند که در صورت وجود آن ها می توان برای کاشت مو مراجعه نمود.

وضعیت بانک موی مراجعین کاشت مو

با توجه به اینکه برای کاشت مو از موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود، لازم است مراجعین کاشت مو از بانک موی مناسبی برخوردار باشند. ناحیه پشت سر و پشت گوش ها از مهمترین بانک موی افراد برای کاشت مو محسوب می شود؛ البته گاهی اوقات ممکن است از دیگر نقاط بدن نیز برداشت مو صورت گیرد.

مراجعین کاشت مو از چه شرایطی باید برخوردار باشند؟

 شرایط پوست نواحی برداشت و کاشت مو

پوست نواحی برداشت و کاشت مو باید سالم و بدون هیچ گونه بیماری پوستی باشد، قابلیت ارتجاعی مطلوبی داشته باشد و همچنین از نظر خونرسانی به فولیکول های مو نیز در شرایط خوبی باشد.

شرایط سنی مراجعین کاشت مو

کاشت مو به شرط سلامتی جسمی فرد محدودیت سنی خاصی ندارد و موارد ترمیمی برای جراحت ها و … را می توان حتی برای کودکان نیز انجام داد. اما مراجعه کنندگانی که مبتلا به ریزش مو یا طاسی ارثی هستند بهتر است در سنی که طاسی به ثبات کافی رسیده باشد(حدود ۳۰ سالگی یا بعد از آن) برای این روش درمانی اقدام کنند. در سنین خیلی بالا هم معمولا نتیجه ی قابل قبولی به دست نمی آید.

وضعیت سلامتی مراجعین کاشت مو

کاشت مو برای افرادی که مبتلا به مرض قند یا فشار خون کنترل نشده ، بیماری های سیستم ایمنی بدن، ایدز، سرطان، بیماری های مزمن پوستی و … غیر قابل انجام است.

انتظارات مراجعین کاشت مو

با وجود اینکه کاشت مو یکی از بهترین درمان ها برای طاسی است اما محدودیت هایی از نظر تراکم، وسعت و … دارد که برخی از آن ها به وضعیت خود مراجعه کنندگان بر می گردد، بنابراین آنان بایستی درک درستی از روش های کاشت مو داشته و انتظارات آن ها در سطح معقولی باشد و بتوانند باید ها و نباید های قبل و بعد کاشت مو را رعایت کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha