مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متقاضی کاشت مو متقاضی کاشت مو
2 اکتبر 2018 بدون نظر 534 بازدید

متقاضی کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

همانطور که می دانید روش های مختلفی جهت کاشت و پیوند مو وجود دارد، برخی از این روش ها مانند روش  FIT  و FUT متداول و شناخته شده اند و نتایج قابل قبولی را ایجاد می کنند و برخی روش ها هم جدید و نو ظهور بوده که با توجه به شرایط کاشت مو در فرد می توانند مورد استفاده قرار گیرند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که متقاضی کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟ در این مقاله به بررسی این مسئله میپردازیم با ما همراه باشید.

از کجا بفهمیم کاندید مناسبی برای کاشت مو هستیم یا خیر؟

همه کسانی که با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند می خواهند که چهره ی گذشته و همچنین زیبایی قبلی خود را به دست آورند در واقع با داشتن این هدف به سراغ کاشت مو می روند.

اما متقاضی کاشت مو باید بداند که در هر شرایطی که دچار ریزش مو شود نمی تواند گزینه خوبی برای انجام عمل کاشت مو باشد به همین دلیل است که در وهله اول باید به پزشک متخصص کاشت مو مراجعه کرده و مشکل خود را با او در میان بگذارد و در نهایت این پزشک است که به شما می گوید آیا کاندیدای مناسبی برای کاشت هستید یا خیر.

متقاضی کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

شرایط متقاضی کاشت مو

همانطور که میدانید انجام هر عملی نیازمند داشتن شرایط مناسب از جانب بیمار می باشد و این مسئله برای متقاضی کاشت مو نیز یکسان می باشد. در این قسمت برخی از شرایط متقاضی کاشت مو را برای شما بازگو می کنیم.

شرایط مورد نیاز برای کاشت مو عبارتند از:

  • برای اینکه بتوانید پس از کاشت مو، به موهایی طبیعی دست پیدا کنید. باید از سلامت جسمی مناسب برخوردار باشید. در واقع پزشک باید سابقه ی مصرف داروها و همچنین بیماری های شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
  • یکی از مهمترین شرایطی که متقاضی کاشت مو باید داشته باشد این است که باید بالای ۲۵ سال سن داشته باشد. پزشکان بر این عقیده هستند که در این سن ریزش مو کند می شود و در نتیجه می توانید انتظار نتیجه بهترین از انجام عمل کاشت مو داشته باشید.
  • معمولا پزشکان و متخصصان کاشت مو توصیه می کنند که متقاضی کاشت مو بهتر است در ناحیه مورد نظر دچار طاسی  درجه ۵ و ۶ باشد، چون در مواقعی که افراد از موهایی کم پشت بهره مند هستند به دلیل عدم کاشت زیاد مو در لابه لای موها ، رضایت بخش نیست.
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha