مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو پی آر پی ترمیم مو پی آر پی
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 1999 بازدید

متقاضیان ترمیم مو پی آر پی چه شرایطی باید داشته باشند؟

پی آر پی ( Platelet Rich Plasma ) ، پلاسمای غنی از پلاکت های خونی است که از خون خود فرد حاصل می گردد. این ماده ی بسیار مقوی حاوی فاکتورهای رشد متعدد و سلول های بنیادی است و با تزریق آن به پوست سر در عمق ۳ الی ۴ میلی متری با تزریقات متعدد ، می توان فولیکول های مو را از حالت خواب به فاز رویشی وارد کرد که در اثر این کار ، ضمن افزایش رشد موها ، فولیکول های جدید مو نیز رشد خواهند کرد. در این مطلب به بررسی شرایط متقاضیان برای ترمیم مو پی آر پی می پردازیم.

ترمیم مو پی آر پی

در رابطه با چگونگی شرایط متقاضیان جهت تزریق پی آر پی می توان عنوان نمود که این روش درمانی تنها در افرادی موثر واقع خواهد شد که فولیکول های زنده ی موهای طبیعی خود را به طور کامل از دست نداده باشند، در واقع بدین معنی که فرد به طاسی ۱۰۰ درصد نرسیده باشد .

از سوی دیگر افرادی که به بیماری هایی نظیر ؛ دیابت ، عفونت های ویروسی، عفونت فعال در پوست سر و اختلالات لخته شدن خون مبتلا هستند و  همچنین بیماران مصرف کننده ی داروهایی چون آسپرین و سیکلوسپورین نمی توانند از روش ترمیم مو پی آر پی جهت تقویت موها استفاده کنند .

متقاضیان ترمیم مو پی آر پی چه شرایطی باید داشته باشند؟

تهیه پی آر پی برای ترمیم مو

روش تهیه PRP برای ترمیم مو به شرح زیر می باشد:

به منظور تهیه ی پی آر پی با توجه به نیاز فرد ، حدود ۱۰ الی ۱۳ سی سی خون از فرد با سرنگ گرفته می شود ، این خون به همراه ژل مخصوص پی آر پی ، در دستگاه گریز از مرکز سانتریفیوژ قرار داده می شود ، طی چند دقیقه  حرکت چرخشی این دستگاه ، اجزای خون نظیر پلاکت ها از خون جدا شده و به ژل prp می چسبند و در نتیجه پلاسمای تغلیظ یافته با پلاکت ها حاصل می گردد که به اختصار prp نامیده می شود .

تاثیرات تزریق prp در پوست سر

با تزریق prp به پوست سر در عمق مناسب ، ضمن جلوگیری از ریزش موها ، در عمل کاشت مو ، موهای پیوندی ضخیم تر و تقویت خواهند شد و در نهایت تراکم و پرپشتی مناسبی در ناحیه ی سر ایجاد می گردد .

درصد خلوص prp

نحوه ی آماده سازی prp با بالاترین درصد خلوص جهت بیشترین تاثیرگذاری در تقویت موها بسیار مهم می باشد ، لذا پزشک متخصص پوست و مو باید با دقت و مهارت لازم به خالص سازی خون فرد بپردازد ، از این رو جهت تزریق این ماده تنها به مراکز معتبر و باسابقه تزریق prp مراجعه کنید .

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha