مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاندید کاشت مو کاندید کاشت مو
22 جولای 2018 بدون نظر 442 بازدید

بهترین کاندید کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

مواردی وجود دارد که موجب می‌شود کاشت مو برای برخی از افراد نتیجه بهتری بدهد و یا آن‌ها از نتیجه کاشت مو راضی‌تر باشند. این‌گونه افراد در واقع بهترین کاندید کاشت مو هستند. در ادامه شرایطی که باعث می‌شود یک فرد کاندید ایده آلی برای کاشت مو به‌حساب آید را بیان می‌کنیم.

کاندیدای مناسب کاشت مو چه افرادی هستند؟

افرادی که دچار ریزش موی شدید شده و قسمت زیادی از موهایشان ریخته است

افرادی که دچار ریزش موی سکه‌ای شده‌اند

افرادی که دچار ریزش موی هورمونی شده‌اند

افرادیکه از روش‌های قدیمی کاشت مو استفاده کرده‌اند و از نتیجه راضی نیستند

کاندیدای نامناسب کاشت مو چه افرادی هستند؟

افراد مبتلا به آلو پسی پراکنده بدون الگو

افرادی که تراکم موی کمی دارند

افرادی که انتظارات واقع بینانه ای نسبت به عمل ندارند

افرادی که توانایی پرداخت هزینه‌های عمل را ندارند

بهترین کاندید کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

شرایط کاشت مو

همان‌طور که پیش‌تر توضیح دادیم شرایط مختلفی برای کاشت مو وجود دارد، در ادامه به بررسی این شرایط می‌پردازیم تا متقاضیان بتوانند بهتر برای انجام عمل برنامه‌ریزی نمایند. اطلاع از این شرایط به افراد کمک می‌کند که انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند و بتوانند بهتر تصمیم‌گیری نمایند.

سن مناسب

ازلحاظ عملی بودن کاشت مو، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و حتی انجام کاشت مو برای کودکانی که بنا به دلایلی دچار طاسی نواحی خاصی از سر هستند، قابل انجام و گاهی ضروری است. در حالت کلی با توجه به اینکه بیشتر متقاضیان کاشت مو آقایان دچار طاسی آندروژنیک می‌باشند، توصیه می‌شود در سنین پایین یعنی سنین بین ۱۸ الی ۲۵ و حتی تا ۳۰ سالگی برای کاشت مو عجله نکنند، زیرا ممکن است پس از انجام کاشت مو، در آینده نیز طاسی فرد در پشت ناحیه کاشت مو ادامه پیدا کند. در این‌گونه مواقع ممکن است به دلیل اینکه قبلاً از بانک موی فرد برداشت صورت گرفته، امکان برداشت موی بیشتری از آن وجود نداشته باشد و نتوان ناحیه سر را به‌صورت یکنواخت پوشش داد.

داشتن بانک موی مطلوب

یکی از شرایط مهم برای استفاده از روش‌های کاشت مو داشتن بانک موی مناسب به‌خصوص در نواحی پشت سر و کنار گوش‌ها می‌باشد، داشتن چنین بانک مویی احتمال موفقیت در عمل را بالاتر خواهد برد. هرچقدر که بانک مو تراکم بیشتری داشته باشد و کیفیت موها نیز مناسب باشد، دست پزشک برای کاشت موی پرپشت‌تر بیشتر باز است و بالعکس نبود بانک موی مطلوب  به‌صورت یک عامل محدودکننده پزشک را از کاشتن تعداد موی دلخواه و یا کافی در ناحیه کاشت مو بازمی‌دارد. وجود بانک موی مطلوب یکی از شرایطی است که تعداد زیادی خانم‌های متقاضی کاشت مو آن را ندارند و بنابراین امکان کاشت مو برای آنها وجود ندارد.

البته اگر چنین بانک مویی ندارید نیازی به نگرانی نیست، روش‌های مختلفی برای پیوند مو وجود دارد که شیوه انجام آنها بر اساس محدودیت‌های افراد متفاوت است، در واقع در هر یک از این روش‌ها سعی شده است که به‌نوعی محدودیت‌های افراد که یکی از آنها نداشتن بانک مو است، پوشش داده شود. بنابراین با مشورت پزشک می‌توان روش مناسب را انتخاب نمود.

سلامت جسمی

سلامت عمومی بدن برای انجام کاشت مویی بدون خطر و عارضه جدی مهم است؛ بنابراین کسی  که ازلحاظ وضعیت سلامت در شرایط خوبی به سر می‌برد و دچار یک سری بیماری‌های خاص مانند بیماری‌های مزمن پوستی، سرطان، ایدز، اختلالات انعقاد خون و … نیست می‌تواند کاندید کاشت مو خوبی باشد. افراد مبتلا به دیابت و فشارخون نیز در صورت کنترل بیماری خود می‌توانند کاشت مو داشته باشند.
بهترین کاندید کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

داشتن انتظارات معقول از نتیجه کاشت مو

جراحی پیوند مو بهترین روش برای درمان طاسی در حال حاضر است، این روش اگرچه می‌تواند موجب بهبود ظاهر متقاضی گردد اما به‌طورکلی ممکن است بر تصورات ذهنی فرد منطبق نباشد. اگر فرد انتظارات واقع بینانه ای از انجام عمل نداشته باشد به‌طور حتم از نتیجه نیز راضی نخواهد بود.

برای پیشگیری از این مشکل فرد باید در مورد عمل تحقیقات کاملی انجام دهد و علاوه بر این پزشک نیز موظف است بیمار را در جریان تمامی احتمالات و جوانب جراحی قرار دهد. کسی که متقاضی کاشت مو است بایستی درک درستی از نتیجه قابل حصول از این عمل داشته باشد. نبود آگاهی و انتظارات معقول  حتی باعث می‌شود که پزشک از انجام کاشت مو برای  افرادی که تمام شرایط لازم برای کاشت مو به‌جز این مورد را دارند، خودداری کند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha