مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاندید کاشت مو کاندید کاشت مو
۳۱ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 140 بازدید

بهترین کاندید کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

مواردی وجود دارد که موجب می شود کاشت مو برای برخی از افراد نتیجه بهتری بدهد و یا آن ها از نتیجه کاشت مو راضی تر باشند. این گونه افراد در واقع بهترین کاندید کاشت مو هستند. در ادامه شرایطی که باعث می شود یک فرد کاندید ایده آلی برای کاشت مو به حساب آید را بیان می کنیم.

سن مناسب برای کاندید کاشت مو

از لحاظ عملی بودن کاشت مو، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و حتی انجام کاشت مو برای کودکانی که بنابه دلایلی  دچار طاسی نواحی خاصی از سر هستند، قابل انجام و گاهی ضروری است.

در حالت کلی با توجه به اینکه بیشتر متقاضیان کاشت مو آقایان دچار طاسی آندروژنیک می باشند، توصیه می شود در سنین پایین یعنی سنین بین ۱۸ الی ۲۵ و حتی تا ۳۰ سالگی برای کاشت مو عجله نکنند، زیرا ممکن است پس از انجام کاشت مو ، در آینده نیز طاسی فرد در پشت ناحیه کاشت مو ادامه پیدا کند. در این گونه مواقع ممکن است به دلیل اینکه قبلا از بانک موی فرد برداشت صورت گرفته، امکان برداشت موی بیشتری از آن وجود نداشته باشد و نتوان ناحیه سر را به صورت یکنواخت پوشش داد.

بهترین کاندید کاشت مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

داشتن بانک موی مطلوب یکی از مهمترین شرایط کاشت مو

هر چقدر که بانک مو تراکم بیشتری داشته باشد و کیفیت موها نیز مناسب باشد، دست پزشک برای کاشت موی پر پشت تر بیشتر باز است و بالعکس نبود بانک موی مطلوب  به صورت یک عامل محدود کننده پزشک را از کاشتن تعداد موی دلخواه و یا کافی در ناحیه کاشت مو باز می دارد. وجود بانک موی مطلوب یکی از شرایطی است که تعداد زیادی خانم های متقاضی کاشت مو آن را ندارند و بنابراین امکان کاشت مو برای آنها وجود ندارد.

سلامت جسمی کاندید کاشت مو

سلامت عمومی بدن برای انجام کاشت مویی بدون خطر و عارضه جدی مهم است؛ بنابراین کسی  که از لحاظ وضعیت سلامت در شرایط خوبی به سر می برد و دچار یک سری بیماری های خاص مانند بیماری های مزمن پوستی، سرطان، ایدز، اختلالات انعقاد خون و … نیست می تواند کاندید کاشت مو خوبی باشد. افراد مبتلا به دیابت و فشار خون نیز در صورت کنترل بیماری خود می توانند کاشت مو داشته باشند.

داشتن انتظارات معقول از نتیجه کاشت مو

کسی که متقاضی کاشت مو است بایستی درک درستی از نتیجه قابل حصول از این عمل داشته باشد. نبود آگاهی و انتظارات معقول  حتی باعث می شود که پزشک از انجام کاشت مو برای  افرادی که تمام شرایط لازم برای کاشت مو به جز این مورد را دارند، خودداری کند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha