مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاندیدای ترمیم مو کاندیدای ترمیم مو
6 آگوست 2018 بدون نظر 405 بازدید

بهترین کاندیدای ترمیم مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

ترمیم مو یکی از روش های جایگزین کاشت موی طبیعی است که افراد زیادی بنا به دلایل مختلف از جمله نداشتن شرایط لازم برای کاشت موی طبیعی، داشتن خواسته هایی مانند نتیجه گیری فوری و … اقدام به انجام این کار می کنند. هر چند که برای ترمیم مو شرایط خیلی خاص و ویژه ای وجود ندارد اما به هر حال هر چقدر که فرد شرایط مناسب تری برای این کار داشته باشد کاندیدای ترمیم مو ی بهتری خواهد بود.

ترمیم مو و روش های رایج آن

ترمیم مو در واقع قرار دادن موهای مصنوعی و یا طبیعی بدون جراحی در نواحی طاس و کم موی سر می باشد. استفاده از پروتز های ترمیم مو که شباهت زیادی به کلاه گیس دارند اما ویژگی ها و مزایای به مراتب بهتری از کلاه گیس دارند نمونه ای از روش های ترمیم مو می باشد. از نوین ترین روش های ترمیم مو نیز می توان به روش HTR اشاره نمود که در این روش تارهای موی طبیعی با کمک تکنیک های خاصی به نواحی طاس و کم موی سر متصل شده و ظاهری بسیار طبیعی دارند.

بهترین کاندیدای ترمیم مو چه شرایطی باید داشته باشد؟

کاندیدای ترمیم مو چه کسانی اند؟

 معمولا کسانی به سراغ ترمیم مو می روند که شرایط لازم برای کاشت موی طبیعی نظیر داشتن بانک موی مطلوب، سلامت عمومی بدن،  مناسب بودن وضعیت پوست سر برای کاشت موی طبیعی و …  را ندارند ولی علاقه مند به رفع کم مویی و طاسی خود برای دستیابی به چهره ای زیباتر هستند.

به جز این افراد، کسانی که می خواهند کم مویی و طاسی خود را بنا به دلایلی نظیر شرکت در یک مراسم مهم، خیلی سریع رفع نمایند و یا کسانی که خواهان تراکم مویی بیشتر از تراکم موی قابل دسترس با کاشت موی طبیعی هستند، از دیگر افرادی اند که ترمیم مو پیشنهاد خوبی برای آن ها است. البته خواسته های افراد زمانی مورد قبول واقع می شود که متخصص ترمیم مو تشخیص دهد که روش ترمیم موی تقاضا شده از طرف فرد برای وی عارضه ی خاصی ایجاد نمی کند.

شرایط بهترین کاندیدای ترمیم مو

بهترین کاندیدای ترمیم مو کسی است که از نظر متخصص ترمیم مو فرد مناسبی برای این کار محسوب شود. متخصص ترمیم مو وضعیت پوست سر از نظر میزان چربی و تعریق پوست سر، وجود بیماری های قارچی، زخم های عفونی و … بررسی می کند و با در نظر گرفتن سبک زندگی فرد و بررسی هایی که از پوست سر او انجام داده است، روش مناسب برای ترمیم مو را برای هر فرد تعیین می کند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha