مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سوالات کاشت مو سوالات کاشت مو
15 اکتبر 2018 بدون نظر 610 بازدید

سوالات کاشت مو در متقاضیان

در میان روش های درمانی که برای رفع ریزش مو وجود دارد روش کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که بسیاری از افراد برای رشد موهای جدید از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید در اکثر موارد استفاده از روش های کاشت مو باعث رفع کچلی و طاسی خواهد شد و افرادی که از آن استفاده میکنند به صورت قطعی از ریزش مو و کچلی خلاص خواهند شد. در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به سوالات کاشت مو که برای برخی از افراد به وجود می آید پاسخ دهیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

رایج ترین سوالات کاشت مو

کاشت مو چه عوارضی دارد و هزینه آن چقدر است؟

از میان رایج ترین سوالات کاشت مو میتوان به عوارض کاشت مو و هزینه ی این روش اشاره کرد. بسیاری از کاربران در سوالاتی که مطرح میکنند قصد دارند تا از عوارض روش های مختلف کاشت مو اطلاع پیدا کنند.

اگر شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید در روش های جدید کاشت مو به هیچ وجه خبری از عوارض مختلف مانند برجای ماندن جای بخیه، خونریزی شدید، اسکار و … وجود نخواهد داشت.

سوالات کاشت مو در متقاضیان

در مورد هزینه کاشت مو هم باید این موضوع را بدانید که تعرفه ی خاصی برای آن وجود ندارد و کلینیک های مختلف با توجه به خدماتی که ارائه میدهند هزینه ای را دریافت خواهند کرد.

میزان ریزش مو و کچلی هم میتواند تاثیر زیادی در هزینه ی کاشت مو داشته باشد به طوری که در اکثر موارد افرادی که دچار کچلی کامل شده اند مجبور خواهند بود تا هزینه ی چند برابر را پرداخت کنند.

مزایای روش های کاشت موی طبیعی چیست؟

مزایای روش های مختلف کاشت مو طبیعی هم در سوالات کاشت مو به چشم میخورد. ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد به وجود آید که بهترین روش کاشت مو کدام روش است و با استفاده از کدام روش میتوان به بهترین نتایج دست پیدا کرد؟

برای پاسخ به سوال بالا حتما باید این موضوع را بدانید که روش های کاشت مو هر کدام مزایای خاصی دارند به همین دلیل هر کدام از روش ها برای دسته ای از بیماران مناسب تر خواهد بود.

مثلا روش sut برای افرادی که بانک موی قوی دارند بهترین انتخاب خواهد بود چون استفاده از این روش باعث میشود در یک جلسه کاشت مو به پایان برسد.

برای مراقبت های بعد از کاشت مو چه باید کرد؟

بسیاری از متقاضیان در سوالات کاشت مو این سوال را مطرح میکنند که بعد از کاشت مو باید چه مراقبت هایی را انجام دهند. به طور کلی تمام موارد لازم در جلسه ی مشاوره توسط متخصصان گوشزد خواهد شد. از میان موارد مختلف میتوان به قطع استعمال دخانیات، مصرف غذاهای مقوی، مصرف داروهای تجویز شده اشاره نمود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha