مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سفت کردن ریشه مو سفت کردن ریشه مو
18 ژانویه 2019 بدون نظر 3548 بازدید

سفت کردن ریشه مو در طب سنتی

سفت کردن ریشه مو موضوعی است که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم. استفاده از روش های طب سنتی در سالهای اخیر کاهش قابل توجهی پیدا کرده است اما بهتر است بدانید هنوز هم با وجود این که روش های درمانی زیادی برای تقویت مو به وجود آمده باز هم روش های سنتی یکی از بهترین روش های درمانی خواهند بود به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد برای تقویت مو از آن ها استفاده کرد. در ادامه به روش های تقویت ریشه ی مو در طب سنتی خواهیم پرداخت.

سفت کردن ریشه مو در طب سنتی

برای سفت کردن ریشه مو میتوان از روش های طب سنتی استفاده کرد تا در مدت زمانی کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. استفاده از روش های طب سنتی برای تقویت ریشه مو باعث میشود تا احتمال ریزش به حداقل ممکن برسد. بهتر است بدانید با این روش ها حتی میتوان به کاهش شدت ریزش موی ارثی پرداخت به همین دلیل استفاده از آن به شدت توصیه میشود و نباید نسبت به آن بی تفاوت بود.

سفت کردن ریشه مو در طب سنتی

برای سفت کردن ریشه مو با استفاده از روش های طب سنتی بهتر است حتما قبل از هر چیز به بررسی نوع موهایتان بپردازید. یکی از مهمترین کارهایی که باید برای تقویت مو ها انجام داد این است که از داروهایی استفاده نمود که باعث تنظیم چربی و ph طبیعی سر شوند. این کار باعث میشود تا ریشه ی موها سفت و قوی شود و احتمال بیماری های مختلف مو به حداقل ممکن برسد.

سفت کردن ریشه مو با بذر شنبلیله

برای سفت کردن ریشه مو میتوان از بذر شنبلیله استفاده کرد. بذر شنبلیله در بسیاری از مواقع باعث افزایش رشد مو خواهد شد چون این گیاه مفید سرشار از لسیتین است که در رشد موها تاثیر قابل توجهی دارد. برای استفاده از شنبلیله باید به تهیه ی بذر آن بپردازید و آن را به مدت چند ساعت خیس کنید تا مقداری نرم شود.

بعد از این که بذر ها نرم شدند میتوانید آن را بکوبید و با روغن های گیاهی مفید ترکیب کنید. در انتها میتوانید موهایتان را با به خوبی ماساژ دهید و سپس شستشو دهید.

سفت کردن ریشه مو با پیاز

برای سفت کردن ریشه مو در طب سنتی استفاده از پیاز توصیه شده است چون با پیاز میتوان به تحریک ریشه ی مو و افزایش رشد موها پرداخت. پیاز به رفع نازکی مو هم کمک میکند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما آن را امتحان کنید.  برای اینکه شاهد اثرات فوق العاده ی پیاز باشید باید در طول هفته موهایتان را چند بار با آب پیاز ماساژ دهید.

[تعداد: 13   میانگین: 4.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha