مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سفت کردن ریشه موی سر سفت کردن ریشه موی سر
18 ژانویه 2019 بدون نظر 968 بازدید

برای سفت کردن ریشه موی سر چه کنیم؟

افراد زیادی وجود دارند که به دنبال روش های مناسب برای سفت کردن ریشه موی سر هستند تا بتوانند با استفاده از آن جلوی ریزش موی خود را بگیرند چون در بسیاری از موارد استفاده از روش های درمانی هزینه ی زیادی برای فرد به دنبال خواهد داشت و علاوه بر این ابتلا به ریزش مو باعث به وجود آمدن مشکلات روحی و روانی خواهد شد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد برای افزایش سلامت مو به تقویت آن پرداخت. در ادامه به روش های مناسبی که برای اینکار وجود دارد خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

سفت کردن ریشه موی سر

برای سفت کردن ریشه موی سر باید به وضعیت سلامت خود توجه بیشتری داشته باشید چون سلامت موها به سلامت جسمی انسان ارتباط زیادی دارد. درمان و کنترل بیماری های مختلف یکی از مهمترین کارهایی است که باید برای تقویت موها انجام داد چون در بسیاری از مواقع ریزش مو به علت بیماری های مختلف مانند بیماری کبدی، مشکلات هورمونی و … به وجود می آید که میتوان به راحتی آن ها را درمان کرد.

برای سفت کردن ریشه موی سر چه کنیم؟

علاوه بر این باید برای سفت کردن ریشه موی سر باید به وضعیت تغذیه و وضعیت روحی خود توجه زیادی داشت چون سوء تغذیه  و بیماری های روحی هم تاثیر زیادی در ریزش مو دارند. یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید این است که با شستشوی صحیح مو و نحوه ی حال دادن و خشک کردن آن آشنایی پیدا کنید چون بسیاری از آسیب های مو بر اثر عدم آشنایی با این موارد به وجود می آید.

سفت کردن ریشه موی سر با ماسک مو

برای سفت کردن ریشه موی سر میتوانید از ماسک مو استفاده کنید. برای تهیه ی ماسک مو میتوانید به داروخانه ها مراجعه کنید یا خودتان در منزل به تهیه ی ان بپردازید. استفاده از ماسک های آماده ای که در داروخانه ها به فروش میرسد باعث میشود تا به سرعت به نتیجه دست پیدا کنید در عوض استفاده از ماسک های خانگی ارزان تر و ایمن تر خواهد بود.

برای استفاده از ماسک ها باید حتما به نوع موهایتان توجه داشته باشید چون برخی از افراد ممکن است با استفاده از ماسک های گیاهی نامناسب دچار عوارض پوستی شوند.

سفت کردن ریشه موی سر با ویتامین e

ویتامین e تاثیر زیادی در سفت کردن ریشه موی سر دارد به همین دلیل بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند. برای استفاده از این ویتامین باید به پزشک مراجعه کنید. اما میتوانید از روغنی که در قرص های ویتامین e وجود دارند نیز برای ماساژ پوست سر استفاده کنید که این کار کاملا ایمن و در عین حال موثر خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha