مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سفت کردن ریشه ابرو سفت کردن ریشه ابرو
19 ژانویه 2019 بدون نظر 1754 بازدید

سفت کردن ریشه ابرو با روش های طبیعی

سفت کردن ریشه ابرو  با روش هایی که در این مطلب به آن اشاره میکنیم فواید قابل توجهی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در صورتی که از زیبایی ابروهای خود رضایت کافی ندارید پیشنهاد میکنیم حتما از آن استفاده کنید. در سالهای اخیر استفاده از روش های کلینیکی برای افزایش زیبایی ابروها افزایش قابل توجهی یافته است چون این روش ها معمولا نتایج قابل توجهی به دنبال خواهند داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در بسیاری از موقع میتوان با استفاده از روش های طبیعی هم به نتایج مناسبی دست پیدا کرد.

سفت کردن ریشه ابرو با تخم مرغ و عسل

برای سفت کردن ریشه ابرو میتوانید از روش های طبیعی استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن شاهد دست یابی به نتایج دلخواه باشید. بهتر است بدانید استفاده از روش های طبیعی برای بسیاری از افراد نتیجه بخش خواهد بود به همین دلیل نباید دید بدی نسبت به آن ها داشته باشید. در میان مواد طبیعی مختلفی که وجود دارد تخم مرغ و عسل یکی از بهترین داروها به شمار میروند.

سفت کردن ریشه ابرو با روش های طبیعی

برای سفت کردن ریشه ابرو با تخم مرغ و عسل باید یک عدد تخم مرغ را با یک قاشق غذا خوری عسل ترکیب کنید و آن را با استفاده از گوش پاک کن به ابروهایتان آغشته کنید. بعد از این باید نیم ساعت ماسکی که تهیه کرده اید روی ابروهایتان باقی بماند تا فولیکول ها تقویت شوند و شاهد سفت شدن ریشه ی ابرو باشید. بهتر است بدانید این روش عوارضی ندارد و تقریبا همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

روغن کرچک برای سفت کردن ریشه ابرو

روغن کرچک هم یکی از بهترین داروها برای سفت کردن ریشه ابرو میباشد که استفاده از آن را به شدت توصیه میکنیم. استفاده از روغن کرچک باعث جلوگیری از ریزش و نازکی ابروها خواهد شد و میتوان در برخی موارد از آن برای درمان ریزش ابروها هم استفاده کرد. برای اینکه با استفاده از این روغن فوق العاده شاهد افزایش زیبایی ابروهای خود باشید باید حتما به صورت منظم از آن استفاده نمایید.

روغن کرچک علاوه بر خواصی که برای ابروها دارد برای موهای سر هم مناسب میباشد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای ماساژ دادن پوست سر هم از آن استفاده کنید.

سفت کردن ریشه ابرو با روغن زیتون

برای سفت کردن ریشه ابرو میتوانید از روغن زیتون یکی از بهترین روغن های گیاهی است استفاده کنید. روغن زیتون خواص آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارد و به خوبی جذب ابروها و حتی پوست میشود به همین دلیل میتوان با استفاده از آن جلوی بسیاری از بیماری های پوست و مو را گرفت و زیبایی را افزایش داد. برای تقویت ابرو ها باید ۳ بار در هفته آن ها را با روغن زیتون ماساژ دهید.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha