مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زیاد شدن موی سر زیاد شدن موی سر
9 فوریه 2019 بدون نظر 639 بازدید

برای زیاد شدن موی سر چه کنیم

بسیاری از افراد به دنبال روشی مناسب  برای زیاد شدن موی سر هستند اما با روش های مراقبت از موها به خوبی آشنایی ندارند به همین دلیل همیشه از کم پشتی و رشد نامناسب موهایشان ناراضی هستند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به نکاتی مهم برای افزایش رشد موی سر بپردازیم تا با استفاده از آن بتوانید به موهایی سالم و زیبا تر دست پیدا کنید. بهتر است بدانید افرادی که به سلامت موهایشان اهمیت میدهند کمتر دچار ریزش مو خواهند شد به همین دلیل نباید تصور کنید ریزش مو تنها به صورتی ارثی به وجود می اید.

برای زیاد شدن موی سر بیشتر آب بنوشید

برای زیاد شدن موی سر لازم نیست همیشه از روش های سخت و گران قیمت استفاده کنید چون استفاده از روش های بسیار ساده ای که به آن اشاره میکنیم هم در بسیاری از مواقع اثر بخشی فوق العاده ای خواهد داشت. برای اینکه موهایتان رشد بهتری داشته باشد پیشنهاد میکنیم از همین امروز بیشتر آب بنوشید چون این کار تاثیر زیادی در افزایش رشد مو و تقویت فولیکول ها خواهد داشت.

برای زیاد شدن موی سر چه کنیم

نوشیدن آب به میزان مناسب نه تنها باعث افزایش سلامتی خواهد شد بلکه از ریزش مو هم جلوگیری خواهد کرد چون این کار باعث میشود تا سم زدایی بدن بهتر انجام شود و به دنبال آن فولیکول ها بتوانند راحت تر به فعالیت بپردازند. در کنار نوشیدن آب باید به مصرف میوه ها و سبزیجات هم توجه ویژه ای داشته باشید چون سم زدایی بدن با مصرف میوه ها و سبزیجات هم بهبود خواهد یافت.

رژیم غذایی سالم را فراموش نکنید

برای زیاد شدن موی سر باید از غذاهای سالم استفاده کنید. استفاده از رژیم غذایی سالم باعث میشود تا سلامت موهایتان افزایش پیدا کند و بتوانید از زیبایی موهایتان رضایت کافی داشته باشید.  بهتر است بدانید چربی یکی از دشمنان اصلی موها به شمار میرود به همین دلیل برای افزایش رشد موهایتان باید قبل از هر چیز به توقف مصرف چربی ها بپردازید.

غذاهای پروتئینی و غذاهایی که سرشار از آهن هستند کمک زیادی به رشد موها خواهند کرد بنابراین باید مصرف آن ها را افزایش دهید تا شاهد زیاد شدن موی سر خود باشید.

از مواد طبیعی برای زیبایی موهایتان استفاده کنید

برای اینکه شاهد زیاد شدن موی سر باید از مواد طبیعی برای زیبایی موهایتان استفاده کنید و سعی کنید استفاده از ماسک های گیاهی را افزایش دهید. بهتر است بدانید استفاده از حالت دهنده های شیمیایی مانند ژل و تافت آسیب زیادی به موها میرساند به همین دلیل باید آن ها را با مواد طبیعی جایگزین کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha