مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتایج کاشت مو نتایج کاشت مو
30 جولای 2018 بدون نظر 2358 بازدید

نتایج کاشت مو در مردان چه زمانی قابل مشاهده است؟

یکی از سوالات رایج اغلب متقاضیان کاشت مو و کسانی که به تازگی کاشت مو انجام داده اند و در مورد آن نگرانی هایی دارند، این است که  نتایج کاشت مو چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج کاشت مو طی روند خاصی و به مرور زمان دیده می شود

کاشت مو از آن دسته روش های ترمیم مو است که نتایج ان به مرور زمان قابل مشاهده شدن هستند، کسانی که عمل کاشت یا پیوند مو را انجام می دهند پس از کاشت تا رسیدن به نتایج نهایی کاشت مو دوره های زمانی خاصی که در هر کدام از این دوره ها موهای پیوندی در وضعیت خاصی به سر می برند، را تجربه  می کنند. مدت زمان این دوره ها برای افراد مختلفی ممکن است اندکی تفاوت داشته باشد اما با این حال تمامی افراد پس از کاشت مو این دوره ها را خواهند گذراند.

مراحل نمایان شدن نتیجه پس از کاشت مو

بهبودی زخم های پوست سر

معمولا تا روز دهم پس از جراحی کاشت مو، زخم های ریز ایجاد شده در پوست سر بهبود پیدا می کنند و در صورتی که برشی در ناحیه پشت سر ایجاد شده باشد، بخیه های آن برداشته می شوند.

نتایج کاشت مو در مردان چه زمانی قابل مشاهده است؟

ریزش موهای پیوندی

از روز دهم الی ۱۴ پس از کاشت، موهای پیوندی دچار شروع به ریزش می کنند، این ریزش موقتی بوده و به هیچ وجه غیر طبیعی نیست. گاهی اوقات ممکن است موهای نواحی بانک مو و اطراف ناحیه کاشت نیز به دلیل استرس های کاشت مو بریزند. این مرحله تقریبا ۳ هفته طول می کشد.

رشد دوباره موهای پیوندی

در حدود یک الی ۴ ماه پس از کاشت، موهای پیوندی دوباره شروع به رشد می کنند. این موها در ابتدا بسیار نازک و کم تعداد هستند و حتی ممکن است  فقط در قسمت های خاصی از ناحیه کاشت مو دیده شوند اما به مرور زمان  در صورت موفقیت آمیز بودن جراحی، تمامی موهای پیوندی شروع به رشد می کنند. بروز آکنه در پوست ناحیه کاشت مو در این دوره نشانه ای از رویش موهای جدید می باشد.

مرحله ضخیم شدن موها

۵الی ۶ ماه پس از کاشت، موهای پیوندی نمایان تر از قبل شده و در حال رشد و همچنین ضخیم تر شدن هستند و در نتیجه موها پرپشت تر از گذشته به نظر می رسند. در این مرحله موها معمولا حدود ۲ الی ۳ اینچ رشد می کنند.

مرحله نمایان شدن نتایج کاشت مو

در این مرحله که در حدود ماه های هفتم الی دهم پس از کاشت است، موها در حد قابل قبولی رشد کرده اند و می توان نتایج کاشت مو را به صورت تقریبی مشاهده کرد، دیدن نتیجه نهایی و واقعی کاشت مو معمولا یک الی دو سال زمان نیاز دارد.

[تعداد: 11   میانگین: 2.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha