مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو پلی کیستیک ریزش مو پلی کیستیک
15 دسامبر 2018 بدون نظر 620 بازدید

درمان ریزش مو پلی کیستیک

متاسفانه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود به علت آن توجه نمیکنند و مستقیما به سراغ استفاده از روش های درمانی میروند که همین باعث میشود در برخی موارد ریزش موهایشان افزایش پیدا کند و دچار مشکلات مختلف شوند به همین دلیل پیشنهاد میشود قبل از اینکه به فکر استفاده از روش های درمانی باشید به نوع ریزش موی خود اهمیت دهید. ریزش مو پلی کیستیک یکی از انواع ریزش موهاست که بسیاری از خانم ها ممکن است دچار آن شوند به همین دلیل در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

ریزش مو پلی کیستیک

ریزش مو پلی کیستیک نوعی از ریزش مو است که درصد قابل توجهی از خانم ها در طول زندگی خود دچار آن خواهند شد به همین دلیل لازم است آشنایی خانم ها در رابطه با آن افزایش پیدا کند.

این کار باعث میشود تا بتوان در کمترین زمان ممکن به درمان آن پرداخت. بهتر است بدانید سندرم تخمدان پلی کیستیک نه تنها باعث ریزش مو میشود بلکه باعث افزایش موهای زائد، بروز آکنه و … هم خواهد شد.

درمان ریزش مو پلی کیستیک

ریزش مو پلی کیستیک به علت افزایش هورمون های مردانه در بدن به وجود می آید به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل شده اند با خطر ناباروری هم روبرو خواهند شد به همین دلیل باید نسبت به درمان آن اهمیت دهند. این نوع ریزش مو علائم خاصی نخواهد داشت اما همانطور که گفتیم همراه با مشکلات دیگر مانند جوش و آکنه، افزایش موهای زائد و مشکلات این چنینی خواهد بود.

درمان ریزش مو پلی کیستیک

خوشبختانه برای درمان ریزش مو پلی کیستیک روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به پزشک از آن ها استفاده کنید. معمولا برای درمان این مشکل از داروهای کاهش دهنده ی تستسترون مانند یاسمین استفاده میشود. استفاده از این داروها باعث میشود تا سطح هورمون های مردانه در بدن تا حد زیادی کاهش پیدا کند و فرد در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع بیماری باشد.

خوشبختانه با استفاده از این داروها موها هم به صورت خود به خود رشد میکنند به همین دلیل معمولا لازم نیست از داروهای خاص برای رشد مجدد مو استفاده کرد.

پیشگیری از ریزش مو پلی کیستیک

بهتر است بدانید ریزش مو پلی کیستیک بیشتر به علت سبک زندگی غلط به وجود می آید به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از این مشکل پیشگیری کنید باید به رژیم غذایی خود بیشتر توجه کنید و سعی کنید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید. این کار باعث میشود تا احتمال ابتلا به این بیماری تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha