مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو پس از دکلره ریزش مو پس از دکلره
15 دسامبر 2018 بدون نظر 2288 بازدید

روش های خانگی درمان ریزش مو پس از دکلره

معمولا ریزش مو در خانم ها بیشتر به صورت موقت به وجود می آید به همین دلیل میتوان به راحتی آن را درمان کرد به طوری که در بسیاری از مواقع با استفاده از داروهای خانگی هم میتوان ریزش موی خانم ها را درمان کرد. بهتر است بدانید ریزش مو پس از دکلره یکی از شایع ترین ریزش مو ها در خانم هاست که بسیاری از خانم ها دچار آن خواهند شد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به بهترین روش درمان آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ریزش مو پس از دکلره

بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی موها از روش های ایمن استفاده نمیکنند و همین باعث میشود موهایشان به آسیب ببیند به طوری که در برخی موارد شاهد ریزش شدید موهای خود باشند به همین دلیل به شدت توصیه میشود برای افزایش زیبایی موها حتی الامکان از روش های خانگی استفاده شود. استفاده از دکلره و رنگ های شیمیایی میتواند آسیب های شدید به موها وارد کند که به راحتی درمان نشود.

روش های خانگی درمان ریزش مو پس از دکلره

ریزش مو پس از دکلره در اکثر موارد دائمی نخواهد بود به همین دلیل میتوان به راحتی آن را درمان کرد اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که استفاده ی مکرر از دکلره میتواند به ریشه ی مو هم آسیب برساند به همین دلیل در این موارد رفع ریزش مو کار راحتی نخواهد بود. در صورتی که بین دفعات استفاده از دکلره فاصله ی زیادی وجود داشته باشد معمولا فقط به ساقه ی مو آسیب وارد خواهد شد.

درمان ریزش مو پس از دکلره

برای درمان ریزش مو پس از دکلره میتوانید از لوسیون های تقویت کننده ی مو استفاده کنید. استفاده از این لوسیون ها باعث میشود موها به صورت عمقی آب رسانی شود و ویتامین های مختلف در اختیار مو قرار گیرد به همین دلیل در اکثر موارد رشد موها تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

البته برای رفع ریزش مو پس از دکلره میتوان از داروهای گیاهی هم استفاده کرد. روغن زیتون و تخم مرغ از بهترین داروهای گیاهی هستند که میتوان برای جلوگیری از ریزش موی ناشی از دکلره از آن ها استفاده کرد.

جلوگیری از ریزش مو پس از دکلره

برای جلوگیری از ریزش مو پس از دکلره تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که بین دفعات استفاده از دکلره فاصله قرار دهید و حتی الامکان بعد از هر بار دکلره از داروهای گیاهی برای آب رسانی موها استفاده کنید. استفاده از شامپوهای قوی هم از مواردی است که باعث افزایش آسیب های مو و ریزش مو بعد از دکلره خواهد شد.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha