مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو هنگام شیمی درمانی ریزش مو هنگام شیمی درمانی
28 اکتبر 2018 بدون نظر 1144 بازدید

آیا امکان جلوگیری از ریزش مو هنگام شیمی درمانی وجود دارد؟

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که ممکن است در بسیاری از مواقع برای انسان به وجود آید به همین دلیل باید برای مواجه شدن با آن آمادگی کافی داشت. ریزش مو هنگام شیمی درمانی یکی از عارضه هایی است که بسیاری از افراد با آن روبرو خواهند شد و متاسفانه باعث میشود تا آسیب های روحی زیادی به بیماران وارد شود برای همین باید تا جایی که امکان دارد از به وجود آمدن آن جلوگیری به عمل آورد. در ادامه به روش های جلوگیری از ریزش مو هنگام شیمی درمانی خواهیم پرداخت.

جلوگیری از ریزش مو هنگام شیمی درمانی

شیمی درمانی میتواند مشکلات زیادی را برای انسان به وجود آورد اما متاسفانه افرادی که بیماری سرطان مبتلا میشوند مجبور خواهند بود برای رفع بیماری خود از روش های شیمی درمانی استفاده کنند.

ریزش مو هنگام شیمی درمانی یکی عوارض رایجی است که متاسفانه بسیاری از افراد با آن مواجه خواهند شد و باعث میشود بیماران دچار آسیب های روحی مضاعف شوند.

آیا امکان جلوگیری از ریزش مو هنگام شیمی درمانی وجود دارد؟

برای کاهش ریزش مو هنگام شیمی درمانی خوشبختانه روش هایی وجود دارد که در برخی موارد میتوان با استفاده از آن ها به نتایجی دست پیدا کرد.

در سالهای اخیر نوعی کلاه خنک کننده به وجود آمده که میتوان با استفاده از آن ها ریزش مو هنگام شیمی درمانی را تا حد زیادی کاهش داد. این کلاه ها باعث خنک و تنگ شدن عروق خونی میشوند و بدین وسیله موها کمتر دچار ریزش میشوند.

تاثیرات ماینوکسیدیل برای رفع کچلی ناشی از شیمی درمانی

بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که میتوان برای ریزش مو هنگام شیمی درمانی از داروهایی مانند ماینوکسیدیل استفاده نمود؟ طبق بررسی هایی که صورت گرفته در بسیاری از مواقع افرادی که دچار ریزش موی ناشی از شیمی درمانی میشوند با استفاده از ماینوکسیدیل به نتیجه نخواهند رسید به همین دلیل پیشنهاد میشود در این مواقع از روش های دیگر مانند روش ترمیم مو استفاده کنید.

رفع ریزش مو هنگام شیمی درمانی با ترمیم مو hrt

برای رفع ریزش مو هنگام شیمی درمانی میتوان از روش ترمیم مو hrt استفاده کرد. در این روش برای رفع موقت کچلی از موهای مصنوعی استفاده میشود.

به علت اینکه با استفاده از این روش میتوان به ظاهری کاملا طبیعی دست یافت افرادی که به علت شیمی درمانی دچار ریزش مو میشوند میتوانند تا رشد مجدد موها از این روش استفاده نمایند.

[تعداد: 6   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha