مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو تنبلی تخمدان ریزش مو تنبلی تخمدان
14 دسامبر 2018 بدون نظر 1074 بازدید

درمان ریزش مو تنبلی تخمدان

متاسفانه افراد زیادی وجود دارند که برای درمان ریزش مو به هیچ وجه به دلیل آن توجه نمیکنند به همین دلیل در بسیاری از مواقع به استفاده از داروهایی میپردازند که گاه هیچ تاثیری در درمان ریزش مو ندارد و حتی باعث افزایش آن میشود. همین باعث شده تا در این مطلب تصمیم بگیریم تا به یکی از دلایل ریزش مو در بانوان بپردازیم تا بتوانید با توجه به آن به این موضوع پی ببرید که برای ریزش موهای مختلف نمیتوان از یک روش درمانی استفاده کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با ریزش مو تنبلی تخمدان در خانم ها آشنا شوید.

ریزش مو تنبلی تخمدان

بهتر است بدانید بسیاری از خانم ها ممکن است در طول زندگی خود حداقل یکبار ریزش مو را تجربه کنند این به علت این است که خانم ها در طول زندگی خود به دلایل مختلف تغییرات شدید هورمونی را تجربه میکنند که همین باعث میشود دچار ریزش مو و مشکلات این چنینی شوند. تنبلی تخمدان یا سندرم پلی کیستیک از مشکلاتی است که باعث افزایش سریع هورمون های آندروژن در خانم ها میشود.

درمان ریزش مو تنبلی تخمدان

به همین دلیل افرادی که دچار تنبلی تخمدان میشوند ریزش مو را تجربه میکنند. بهتر است بدانید ریزش مو تنبلی تخمدان علائم خاصی ندارد و افرادی که دچار آن میشوند دقیقا علائم ریزش موی ارثی را مشاهده خواهند کرد. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که در بسیاری از مواقع سندرم پلی کیستیک باعث افزایش موهای زائد و جوش و آکنه هم خواهد شد و مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد.

درمان ریزش مو تنبلی تخمدان

برای درمان ریزش مو تنبلی تخمدان روش های زیادی وجود دارد. به طور کلی افرادی که دچار این مشکل میشوند باید از داروهایی مانند اسپیرونولاکتون استفاده کنند تا سطح هورمون های مردانه در بدن کاهش پیدا کند. البته قرص ال دی هم در برخی موارد موثر خواهد بود و برخی از افراد برای درمان این نوع ریزش مو به تجویز آن میپردازند.

درمان ریزش مو تنبلی تخمدان با روش های سنتی

برای درمان ریزش مو تنبلی تخمدان میتوان از روش های سنتی هم استفاده کرد. استفاده از روش های سنتی نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و باعث میشود فرد در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند. بهتر است بدانید استفاده از رازیانه، فراسیون و پنج انگشت تاثیر زیادی در کاهش هورمون های آندروژن و افزایش رشد موها خواهد داشت.

البته در کنار این ها بهتر است از ماسک های گیاهی هم استفاده کرد تا موها زودتر رشد کنند و سریعتر شاهد رفع کچلی و طاسی بود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha