مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو برگشت پذیر ریزش مو برگشت پذیر
11 اکتبر 2018 بدون نظر 944 بازدید

ریزش مو برگشت پذیر کدام است؟

برای درمان ریزش مو حتما باید از روش های موثر و دائمی استفاده کرد چون در غیر اینصورت امکان برگشت ریزش مو زیاد خواهد بود. البته در برخی موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند از روش های بسیار ساده و حتی درمان های خانگی برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. اما در مواردی که فرد دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشد برای رفع دائمی نمیتوان از هر روشی استفاده کرد. در صورتی که برای رفع ریزش موی ژنتیکی از درمان های دارویی و حتی لیزر تراپی و … استفاده کنید احتمال بازگشت ریزش مو کم نخواهد بود. به همین دلیل همیشه توصیه میشود تا جایی که امکان دارد از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنید. البته تشخیص این موضوع به متخصصان زیبایی بستگی خواهد داشت به همین دلیل برای اطلاع از بهترین روش درمانی ریزش مو برگشت پذیر باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

ریزش مو برگشت پذیر کدام است؟

ریزش مو برگشت پذیر به نوعی از ریزش موی سر گفته میشود که به راحتی قابل درمان نباشد و استفاده از داروها و روش های درمانی سطحی برای رفع آن نتیجه بخش نباشد.

ریزش مو برگشت پذیر کدام است؟

از میان انواع ریزش مو احتمال بازگشت ریزش موی ژنتیکی از میان انواع ریزش موها بیشتر است و افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند ممکن است بعد از درمان مجددا شاهد  ریزش موی خود باشند. برای درمان ریزش موی برگشت پذیر بهتر است از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده شود تا مجددا شاهد بازگشت ریزش مو نباشیم.

درمان ریزش مو برگشت پذیر با کاشت مو

همانطور که گفتیم برای درمان ریزش مو برگشت پذیر باید از روش های مختلف کاشت مو استفاده کرد. خوشبختانه امروزه روش های مناسبی برای کاشت مو وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها بدون هیچگونه مشکل به رفع ریزش مو پرداخت.

استفاده از روش های جدید مانند sut و fue باعث میشود تا بتوان کاشت مو را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون عارضه به پایان رساند. افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند به هیچ وجه شاهد بازگشت ریزش مو نخواهند بود.

درمان ریزش مو برگشت پذیر با لیزر تراپی

در صورتی که ریزش مو از نوع ارثی باشد میتوان برای درمان ریزش مو برگشت پذیر میتوان از لیزر تراپی هم استفاده کرد. البته استفاده از این روش ممکن است باعث بازگشت مجدد ریزش مو شود اما به علت اینکه روشی ایمن است در کوتاه مدت روشی مناسب خواهد بود. تابیدن اشعه لیزر به فولیکول های مو باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند و شاهد افزایش ضخامت مو بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha