مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو با دارو ریزش مو با دارو
11 نوامبر 2018 بدون نظر 465 بازدید

درمان ریزش مو با دارو تحت نظر متخصص

برای درمان ریزش مو میتوان از روش های مختلفی استفاده نمود که یکی از آن ها دارو درمانی است. بهتر است بدانید در اکثر موارد استفاده از داروها برای رفع ریزش مو یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود چون با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهای جدید بود. اما باید توجه داشت که برای درمان ریزش مو با دارو حتما باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا علت ریزش مو مشخص شود چون برخی از ریزش مو ها را متاسفانه نمیتوان با درمان های دارویی رفع کرد.

درمان ریزش مو با دارو تحت نظر متخصص

همانطور که گفتیم برای درمان ریزش مو با دارو باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کرد چون ریزش مو انواع مختلفی دارد و در برخی موارد نمیتوان با استفاده از داروها به نتیجه رسید.

متاسفانه برخی از افراد تصور میکنند که داروهایی جادویی وجود دارد که با استفاده از آن همه ی افراد میتوانند به رفع ریزش موی خود بپردازند که همین باعث میشود به صورت سر خود از برخی داروها استفاده نمایند.

درمان ریزش مو با دارو تحت نظر متخصص

استفاده خود سرانه از برخی داروهایی که دیگران با استفاده از آن به نتیجه رسیده اند نه تنها نتیجه بخش نخواهد بود بلکه در اکثر موارد عوارض مختلفی به دنبال خواهد داشت و حتی ریزش مو را تشدید خواهد کرد. در حال حاضر ریزش مو قارچی، ژنتیکی و حتی آلوپسی را میتوان در بسیاری از مواقع با استفاده از داروها کاهش داد و یا به طور کلی رفع کرد.

رفع ریزش مو با دارو ی ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل از داروهایی است که برای رفع ریزش مو کاربرد زیادی دارد و با استفاده از آن میتوان در اکثر موارد شاهد افزایش ضخامت و رشد موها بود. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از این دارو در مواردی مناسب خواهد بود که فرد دچار ریزش موی ژنتیکی یا آندروژنیک شده باشد به همین دلیل باید تحت نظر پزشک به مصرف این دارو پرداخت.

ماینوکسیدیل برای افرادی که هنوز در مراحل ابتدایی ریزش مو هستند نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت و جلوی ریزش مو و کچلی شدید را خواهد گرفت.

ریزش مو با دارو با داروی فیناستراید

برای رفع ریزش مو با دارو ی فیناستراید باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کرد چون مصرف خودسرانه این دارو ممکن است که باعث برهم خوردن تعادل هورمونی شود و قطعا افرادی که شرایط کافی برای استفاده از ان را ندارند دچار مشکلات مختلف خواهند شد. فیناستراید عمدتا برای رفع ریزش موی مردانه و یا آندروژنیک کاربرد دارد و باید حداقل چند ماه از آن استفاده نمود تا شاهد نتایج قابل قبول بود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha