مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موی مدل مردانه ریزش موی مدل مردانه
29 اکتبر 2018 بدون نظر 545 بازدید

ریزش موی مدل مردانه چگونه درمان می شود؟

ریزش مو انواع مختلفی دارد که برای درمان آن ها باید قبل از هر چیز علت دقیق ریزش مو مشخص شود. افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند نمیتوانند با استفاده از همه ی روش ها به نتیجه برسند چون در اکثر موارد روش هایی که مردم از آن استفاده میکنند نتیجه بخش نخواهد بود. ریزش موی مدل مردانه یا ریزش موی ارثی از رایج ترین نوع ریزش مو است که ممکن است بسیاری از افراد در طول زندگی خود به ان دچار شوند که در ادامه به روش های درمان آن خواهیم پرداخت.

درمان ریزش موی مدل مردانه با کاشت مو

اگر به دنبال روشی هستید که بتوانید با استفاده از آن ریزش موی مدل مردانه را به صورت دائمی درمان کنید بهتر است از همان ابتدا به فکر استفاده از روش های کاشت مو باشید چون روش های کاشت مو تنها روش هایی هستند که با استفاده از آن میتوان این اطمینان را داشت که ریزش مو و کچلی به صورت دائمی درمان خواهد شد و تا اخر عمر شاهد بازگشت ریزش مو نخواهید بود.

ریزش موی مدل مردانه چگونه درمان می شود؟

خوشبختانه امروزه روش های کاشت مو تا حد زیادی پیشرفت کرده اند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند طی چند جلسه شاهد رفع ریزش موی خود باشند. استفاده از روش های جدید کاشت مو عارضه ی خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و افرادی که بانک موی کافی داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند.

رفع ریزش موی مدل مردانه با روش ترمیم مو

برای رفع ریزش موی مدل مردانه میتوان از روش ترمیم موی HRT یا کاشت موی مصنوعی استفاده کنید. روش HRT برای درمان دائمی ریزش مو نیست اما افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند حداقل تا یک الی چند سال شاهد رفع ریزش موی خود باشند. استفاده از این روش عوارضی به دنبال نخواهد داشت و همه ی افراد میتوانند از نتایج آن بهره گیرند.

در ترمیم موی HRT برای رفع ریزش مو از متد های مختلفی استفاده میشود تا موهای مصنوعی که بر روی سر فیکس میشود ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد. در این روش خط رویش موها کاملا طبیعی خواهد بود و موهای مصنوعی ظاهر مصنوعی نخواهند داشت.

فیناستراید برای رفع ریزش موی مدل مردانه

اگر قصد دارید برای رفع ریزش موی خود از روش های موقت و کم هزینه استفاده کنید فیناستراید یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. استفاده از فیناستراید در بلند مدت باعث میشود تا ریزش مو به صورت کامل متوقف شود.

این دارو برای رفع ریزش موی مدل مردانه بسیار مناسب خواهد بود به شرطی که موها به صورت کامل دچار ریزش نشده باشند و هنوز موهای نازک در سر وجود داشته باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha