مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موها بعد از کاشت ریزش موها بعد از کاشت
4 نوامبر 2018 بدون نظر 645 بازدید

جلوگیری از ریزش موها بعد از کاشت

ریزش مو تاثیر زیادی در کاهش زیبایی انسان خواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند به سرعت به دنبال روش هایی میگردند که با استفاده از آن بتوانند شاهد رشد موهای جدید باشند. با توجه به اینکه در حال حاضر کاشت مو رایج ترین روشی است که برای رفع ریزش مو و کچلی به کار برده میشود بسیاری از افراد سوالاتی را در مورد آن مطرح میکنند که یکی از متداول ترین سوالات در مورد ریزش موها بعد از کاشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم.

ریزش موها بعد از کاشت طبیعی است؟

به علت اینکه بسیاری از افراد با کاشت مو و روند رشد موها بعد از آن آشنایی کافی ندارند با مشاهده ی برخی از موارد دچار نگرانی میشوند و تصور میکنند تمام هزینه و زمانی که برای کاشت مو صرف کرده اند به هدر رفته است به همین دلیل اگر قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنید پیشنهاد میشود قبل از هر چیز به صورت دقیق با روش های کاشت مو و روند رشد مو بعد از عمل آشنایی پیدا کنید.

جلوگیری از ریزش موها بعد از کاشت

ریزش موها بعد از کاشت یکی از رایج ترین مواردی است که بسیاری از افراد را دچار نگرانی میکند اما بهتر است بدانید این موضوع کاملا طبیعی است و موها چند هفته بعد از این که کاشته میشوند دچار ریزش خواهند شد به صورتی که تا ۸۰ درصد موها ریزش پیدا خواهد کرد. ریزش موهای کاشته شده بعد از یک ماه پایان خواهد یافت و بیمار بعد از چند ماه میتواند منتظر رشد موهای جدید باشد.

جلوگیری از ریزش موها بعد از کاشت

همانطور که اشاره کردیم ریزش موهای کاشته شده بعد از چند هفته طبیعی است و برای رفع این ریزش مو نباید اقدام خاصی انجام داد. در این مواقع باید اجازه داد تا موها روند رشد طبیعی خود را داشته باشند.

اما به طور کلی برای اینکه موها بعد از این مدت رشد مناسب داشته باشند بهتر است با استفاده از روش های مختلف که برای تقویت موها وجود دارد به افزایش رشد موها بپردازید.

برخی از متخصصان توصیه میکنند تا بعد از کاشت مو از داروهایی مانند ماینوکسیدیل استفاده شود تا شاهد افزایش رشد مو باشیم. علاوه بر این برخی نیز استفاده از روش هایی مانند پی ار پی و مزوتراپی را پیشنهاد میکنند.

ریزش موها بعد از کاشت در چه روشی کمتر است؟

ریزش موها بعد از کاشت در همه ی روش های کاشت مو طبیعی است و معمولا تفاوت خاصی از این نظر وجود ندارد. در همه ی روش های کاشت مو باید چیزی در حدود ۴ الی ۶ ماه صبر کرد تا شاهد رشد موهای جدید بود که همانطور که گفتیم میتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به افزایش سرعت رشد موها کمک کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha