مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موهای کاشته شده ریزش موهای کاشته شده
14 اکتبر 2018 بدون نظر 1019 بازدید

آیا ریزش موهای کاشته شده طبیعی است؟

کاشت مو یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند. چون استفاده از این روش باعث میشود تا ریزش مو به صورت دائمی درمان شود. برای اینکه از این روش استفاده کنید باید توجه داشته باشید که به شرایط خاصی نیاز است. در صورتی که از شرایط کافی برخوردار نباشید توسط متخصصان زیبایی منع خواهید شد. متاسفانه برخی از افراد در این موارد برای استفاده از کاشت مو اصرار میکنند که همین باعث ریزش موهای کاشته شده میشود.

علت ریزش موهای کاشته شده

به طور کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد ریزش موهای کاشته شده نخواهند بود چون متخصصان قبل از هر چیز به صورت دقیق به بررسی شرایط بیمار میپردازنند و در صورتی که بیمار شرایط کافی برای استفاده از شرایط کاشت مو را نداشته باشد از آن منع خواهد شد اما متاسفانه برخی از افراد به اصرار در این مواقع از کاشت مو استفاده میکنند.

آیا ریزش موهای کاشته شده طبیعی است؟

برای اینکه بعد از کاشت مو شاهد ریزش مو نباشید باید حتما در سنین مناسب کاشت مو را انجام دهید. بهتر است بدانید آقایان برای استفاده از روش های کاشت مو باید حداقل تا سنین ۲۵ سالگی صبر کنند چون تا قبل از این سنین نمیتوان به صورت دقیق الگوی ریزش مو ها را تشخیص داد به همین دلیل ممکن است برای کاشت مو از فولیکول های نامناسب استفاده شود.

برای جلوگیری از ریزش موهای کاشته شده باید چه کرد؟

برای جلوگیری از ریزش موهای کاشته شده باید در وهله ی اول سعی کنید به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه کنید. این کار باعث میشود تا فولیکول های قوی برای کاشت مو انتخاب شود و احتمال ریزش مو کاهش پیدا کند.

علاوه بر این برای این که موهایتان رشد خوبی داشته باشد باید حتما به توصیه های متخصصان در رابطه با مراقبت های بعد از عمل توجه کافی داشته باشید.

برخی از متخصصان توصیه میکنند تا بعد از کاشت مو از روش های دیگر برای تقویت مو استفاده شود تا احتمال ریزش مو ها کاهش پیدا کند. مثلا برخی پیشنهاد میکنند در کنار کاشت مو از روش های لیزر تراپی و پی ار پی استفاده شود.

فواید روش های کاشت مو چیست؟

استفاده از روش های کاشت مو فواید قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین فواید کاشت مو این است که در اکثر موارد موهای کاشته شده دچار ریزش نخواهد شد و افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند شاهد نتایج کاملا دائمی خواهند بود. علاوه بر این کاشت مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به نتایج قطعی دست یافت.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha