مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موهای کاشته شده از ریشه ریزش موهای کاشته شده از ریشه
29 ژانویه 2019 بدون نظر 1851 بازدید

علت ریزش موهای کاشته شده از ریشه چیست؟

در صورتی که از روش های کاشت مو استفاده کرده باشید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که موهای جدیدتان به راحتی دچار ریزش نخواهد شد اما باید این موضوع را هم بدانید که ریزش موهای کاشته شده از ریشه ممکن است در برخی از موارد اتفاق بیفتد به همین دلیل نباید با مشاهده ی ان دچار نگرانی شود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این مشکل ببیشتر بپردازیم تا بتوانید در مواقع لزوم از روش های مناسب برای رفع آن استفاده کنید. البته باید این موضوع را بدانید که ریزش موهای کاشته شده معمولا دائمی نخواهد بود.

علت ریزش موهای کاشته شده از ریشه در ماه اول

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند معمولا هزینه ی زیادی را پرداخت خواهند کرد و زمان زیادی برای رعایت مراقبت های لازم اختصاص خواهند داد به همین دلیل مشاهده ریزش موهای کاشته شده برایشان به هیچ وجه خوشایند نخواهد بود و همین  باعث میشود به علت استرس های زیاد ریزش موی شدید را تجربه کنند این در حالی است که در اکثر موارد ریزش موی بعد از کاشت طبیعی است.

علت ریزش موهای کاشته شده از ریشه چیست؟

ریزش موهای کاشته شده از ریشه اگر قبل از ماه دوم اتفاق بیفتد کاملا طبیعی خواهد بود. بهتر است بدانید تقریبا تمامی افراد بعد از کاشت مو شاهد ریزش ان خواهند بود. این ریزش کاملا موقت است و به راحتی از بین میرود اما در صورتی که برطرف نشد باید به پزشک مراجعه کنید. ریزش مو در ماه اول باید بعد از چند هفته به صورت کاملا متوقف شود و شاهد رشد موهای جدید باشید.

ریزش موهای کاشته شده از ریشه بعد از ماه دوم

ریزش موهای کاشته شده از ریشه بعد از ماه دوم به هیچ وجه طبیعی نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید به پزشک مراجعه کنند. البته باید این موضوع را بدانید که موهای کاشته شده هم مانند موهای طبیعی ریزش خواهند داشت که این مقدار برای تمام موهای سر ۱۰۰ عدد خواهد بود. در صورتی که شاهد ریزش بیش از صد تار مو در روز بودید ممکن است دچار مشکل خاصی شده باشید.

ریزش موهای کاشته شده از ریشه ممکن است در برخی از موارد به علت تغییرات هورمونی، سوء تغذیه و مشکلات این چنینی باشد که به راحتی درمان خواهد شد.

درمان ریزش موهای کاشته شده

همانطور که گفتیم ریزش موهای کاشته شده از ریشه در بسیاری از مواقع طبیعی خواهد بود اما در صورتی که شاهد علائم غیر طبیعی بودید باید حتما به پزشک مراجعه کنید و از درمان های سرخود بپرهیزید تا سلامت موهای کاشته شده در معرض خطر قرار نگیرید. مراجعه به پزشک باعث میشود تا در سریعترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش موی خود باشید.

[تعداد: 4   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha