مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش سکه ای موهای ابرو ریزش سکه ای موهای ابرو
5 فوریه 2019 بدون نظر 1048 بازدید

ریزش سکه ای موهای ابرو ناشی از چیست

ریزش سکه ای موهای ابرو تاثیرات زیادی در زیبایی افراد به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا بتوانید بهتر به درمان آن بپردازید. بهتر است بدانید این مشکل در هر سنی ممکن است به وجود آید به همین دلیل در صورتی که در سنین پایین آن را تجربه کرده اید نباید دچار نگرانی شوید. خوشبختانه در حال حاضر با استفاده از روش های جدید امکان درمان ریزش موی سکه ای هم به وجود آمده است بنابراین بسیاری از افراد میتوانند به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

علت ریزش سکه ای موهای ابرو

ریزش سکه ای موهای ابرو مشکلی نادر است که درصد کمی از افراد آن را تجربه خواهند کرد اما به علت اینکه تاثیر بدی بر روی زیبایی دارد بهتر است با آن آشنایی پیدا کنید. بهتر است بدانید این مشکل همیشه به یک علت به وجود نخواهد آمد اما اکثر افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی میشوند دچار ریزش ابروی سکه ای میشوند که در کنار این ریزش موی نواحی دیگر بدن را هم مشاهده میکنند.

ریزش سکه ای موهای ابرو ناشی از چیست

ریزش سکه ای موهای ابرو در برخی از موارد به علت استرس و اضطراب هم ممکن است به وجود آید. افرادی که در معرض فشار های روحی شدید قرار میگیرند امکان دارد در دوره ای مشخص شاهد ریزش موی ابرو و حتی سایر نقاط بدن باشد که خوشبختانه به راحتی برطرف میشود اما همانطور که اشاره کردیم بیماری آلوپسی از رایج ترین دلایل ریزش موی سکه ای در نواحی مختلف بدن به شمار میرود.

درمان ریزش سکه ای موهای ابرو

درمان ریزش سکه ای موهای ابرو آنقدر ها هم که تصور میشود سخت نخواهد بود چون بسیاری از افراد میتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهای خود باشند. بهتر است بدانید درمان بیماری الوپسی به شدت آن بستگی دارد به همین دلیل برای همه ی بیماران از یک روش استفاده نخواهد شد. از میان روش های مختلف روش های نور درمانی یا فوتوتراپی یکی از رایج ترین درمان های آلوپسی میباشد.

برای درمان ریزش سکه ای موهای ابرو در برخی از موارد از کورتون و یا حتی داروهای موضعی مانند ماینوکسیدیل هم استفاده میشود.

پیشگیری از ریزش سکه ای موهای ابرو

متاسفانه علت دقیق ابتلا به ریزش سکه ای موهای ابرو هنوز مشخص نشده است  به همین دلیل روشی مناسب برای پیشگیری از آن وجود ندارد. تنها کاری که میتوانید برای جلوگیری از انواع ریزش ابرو انجام دهید این است که سبک زندگی سالم تری داشته باشید و به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید.

[تعداد: 1   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha