مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش ابرو بعد از کاشت ریزش ابرو بعد از کاشت
13 ژانویه 2019 بدون نظر 402 بازدید

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

هنگامی که فرد در اثر عواملی نظیر؛ سوختگی، برداشتن بیش از حد ابرو با موچین، انجام جراحی، بخیه کردن، ریزش ارثی ابرو و … برای همیشه دچار کم پشتی یا طاسی ناحیه ای می گردد، تنها راه حل دائمی، طبیعی و با نتایج زیبا، عمل کاشت ابرو خواهد بود، در همین راستا در این مقاله، علت ریزش ابرو بعد از کاشت مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل زیبایی کاشت ابرو

انتقال موهای طبیعی و زنده از ناحیه پشت سر و یا اطراف گوش ها به ابرو که سبب ایجاد تراکم مناسب و خط رویش طبیعی و زیبا در ابرو خواهد شد، عمل کاشت ابرو نام دارد، پزشک جراح، موهای پیوندی را از طریق جراحی به کمک ابزار پزشکی با خارج کردن یک نور باریک از مو انجام می دهد و یا اینکه از دستگاه های مخصوص برداشت مو، این کار را انجام خواهد داد.

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

پس از استخراج و آماده سازی فولیکول ها که تحت بیحسی موضعی انجام می شود، پزشک خط رویش طبیعی برای ابرو طراحی می کند و با ایجاد بیحسی موضعی در این ناحیه نیز، با دقت و با توجه به زاویه موها در ابرو، عملیات پیوند را با ایجاد شکاف های ریزی در پوست ابرو انجام می دهد. عمل کاشت ابرو با توجه به نیاز ابرو به موهای پیوندی، ممکن است از ۳ الی ۷ ساعت نیز به طول انجامد.

کاندید مناسب کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو بیشتر در بین خانم ها طرفدار دارد، با این حال، اگر فرد از نظر پزشکی مانعی برای انجام کاشت ابرو نداشته باشد و پزشک پس از بررسی و معاینه ی فرد، انجام این کار را تایید کند، کلیه افرادی که به دلایلی دچار ریزش دائمی موی ابرو یا کم پشتی ابرو هستند، می توانند برای کاشت ابرو اقدام کنند.

ریزش ابرو بعد از کاشت

پس از انجام عمل کاشت ابرو، حدود هفته ی دوم الی سوم موهای کاشت شده ابرو شروع به ریزش خواهند کرد (ورود به فاز استراحت یا همان مرحله ی خواب مو) اما این امر نگران کننده نخواهد بود و کاملا طبیعی می باشد، زیرا این ریزش فقط در ساقه مو صورت می گیرد و ریشه مو در پوست باقی می ماند و به رشد خود ادامه خواهد داد به طوری که حدود ۶ الی ۸ ماه بعد، رشد موهای پیوندی به حالت طبیعی در خواهد آمد و فرد می تواند به اصلاح و کوتاهی ابروی خود اقدام نماید.

هنگامی که موها وارد فاز استراحت می شوند، ساقه موهای پیوندی به تدریج شروع به ریزش می کنند، اما اگر تعداد زیادی از موها همراه با ریشه در اثر برخورد با بالش، کشیده شدن و … از پوست خارج شود، فورا باید به پزشک معالج مراجعه نمود، زیرا خارج شدن مو همراه با ریشه یعنی بی نتیجه ماندن عمل پیوند که عملیات کاشت را بی فایده خواهد کرد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha