مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش ابرو بعد از رنگ ریزش ابرو بعد از رنگ
22 دسامبر 2018 بدون نظر 584 بازدید

ریزش ابرو بعد از رنگ

افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند در اکثر موارد تصور میکنند این مشکل به علت مسائل ژنتیکی به وجود آمده است در حالی که در بسیاری از مواقع خود فرد باعث ریزش ابروهای خود خواهد شد و میتوان با رعایت نکاتی که وجود دارد از آن جلوگیری به عمل آورد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ریزش ابرو بعد از رنگ بپردازیم. متاسفانه بسیاری از خانم ها زمانی که دچار این مشکل میشوند نمیدانند باید از چه روشی برای رشد مجدد ابرو ها استفاده کنند. اگر شما هم جزء این افراد هستید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ریزش ابرو بعد از رنگ

ریزش ابرو مشکلی است که بسیاری از خانم ها در طول زندگی خود حداقل یکبار آن را تجربه خواهند کرد. این مسئله بیشتر به دلیل این است که درصد زیادی از خانم ها نمیدانند برای افزایش سلامت موهای خود باید چه کاری انجام دهند این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان به راحتی جلوی ریزش ابروها را گرفت. ریزش ابرو بعد از رنگ یکی از رایج ترین نوع ریزش ابرو هاست که خانم ها به آن دچار میشوند.

ریزش ابرو بعد از رنگ

ریزش ابرو بعد از رنگ معمولا با استفاده ی دیر به دیر از رنگ ها به وجود نمی آید بلکه به علت این به وجود می آید که برخی از افراد عادت دارند در طول ماه چند بار موهایشان را رنگ کنند به همین دلیل پیشنهاد میشود حتما بین رنگ کردن ابرو ها فاصله بیندازید. علاوه بر این باید قبل از اینکه ابروهایتان را رنگ کنید حتما قسمتی از رنگ را بر روی نقاطی از پوست دست امتحان کنید تا ایجاد حساسیت نکند.

جلوگیری از ریزش ابرو بعد از رنگ

به طوری کلی ریزش ابرو بعد از رنگ طبیعی نیست و در صورتی که دیر به دیر ابروهایتان را رنگ میکنید و دچار این مشکل میشوید ممکن است نسبت به رنگی که استفاده کرده اید حساسیت داشته باشید. اما به طور کلی برای جلوگیری از ریزش ابرو بعد از رنگ بهتر است تا جایی که امکان دارد از رنگ های مخصوص ابرو که توسط برند های معتبر تولید شده اند استفاده کنید.

علاوه بر این حتما از اکسیدان مخصوص ابرو استفاده کنید چون در صورتی که اکسیدان قوی باشد احتمال ریزش ابرو تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

درمان ریزش ابرو بعد از رنگ

در صورتی که شاهد ریزش ابرو بعد از رنگ بودید بهتر است استفاده از رنگ مورد نظر را کنار بگذارید و از داروهای گیاهی برای تقویت ابروهای خود استفاده کنید. استفاده از روغن زیتون، روغن نارگیل و روغن کرچک در اکثر موارد باعث افزایش رشد ابرو خواهد شد. اما در صورتی که ابروهایتان بعد از یک ماه رشد نکرد باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha