مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش ابرو با سیر ریزش ابرو با سیر
16 دسامبر 2018 بدون نظر 580 بازدید

درمان ریزش ابرو با سیر

داشتن ابرویی پهن و خوش فرم که در زیبایی چشم ها تاثیر بسزایی دارد آرزوی هر خانمی می باشد زیرا ابروهای پهن به دلیل حالت پذیری  چشم ها را زیباتر خواهند کرد اما برخی از خانم ها به دلیل برخی عوامل تاثیر گذار دچار ریزش و کم پشتی شدید ابرو می شوند و به دلیل جای خالی در ابرو و نازکی بیش از حد باید به تقویت موی ابروی خود بپردازند و تعدادی از این خانم ها روش های درمانی گیاهی را به دلیل عوارض کم و تاثیر گذاری مناسب بسیار می پسندند  و استفاده از سیر درمانی یکی از روش های تقویت پیاز موها می باشد که در اینجا خواهیم دانست درمان ریزش ابرو با سیر چه تاثیری بر روی ابروها خواهد داشت.

عوامل ریزش ابروها

ژنتیک، مشکلات تیروئید، کم خونی، کم بود آهن ، شوک عصبی، جراحی سخت، شیمی درمانی، بالا رفتن سن، رنگ کردن زیاد ابروها و برداشتن زیاد موی ابروها بدون اینکه به آنها استراحت داده شود عواملی هستند که به مرور و یا به طور ناگهانی موجب ریزش موی ابرو می شوند و ابرو را کم پشت و نازک می سازند .

درمان ریزش ابرو با سیر

ریزش ابرو با سیر

در طب سنتی یکی از گیاهان مفیدی که به دلیل خواص متعدد آن جهت رفع ریزش موی ابرو مورد استفاده قرار می گیرد و توسط متخصصین این طب استفاده از آن در ابروها به  مراجعه کنندگان توصیه می گردد سیر می باشد و سیر به دلیل خواص تقویت کنندگی پیاز مو و آنتی باکتریال بودن در این طب جهت درمان مشکلات مو بسیار مورد توجه قرار گرفته است  و روش استفاده از آن بدین گونه می باشد که یک حبه  سیر را باید از وصف نصف کرد و با کمی فشار آب انداخت سپس سیر را به ابرو مالید و به مدت چند ساعت صورت و ابرو را نشست و پس از آن با آب ولرم شستشو نمود البته این روند باید روزی دو بار و طی چند هفته تکرار گردد تا تاثیر گذاری مناسبی داشته باشد.

نکات مراقبتی از ابرو پس از استفاده از سیر

  • افرادی که جهت تقویت ابروی خود از سیر بر روی موی ابرو استفاده می نمایند نباید پس از خشک شدن سیر آن را با ناخن از روی ابرو پاک کنند زیرا باعث کنده شدن موی ابرو خواهد شد.
  • افرادی که به مصرف سیر آلرژی دارند و پوستشان پس از مصرف سیر ملتهب می گردد نباید از این گیاه جهت تقویت ابروهای خود استفاده کنند.
  • هنگامی که از سیر جهت تقویت موی ابرو استفاده می شود نباید این کار پشت سر هم در طول یک روز انجام بگیرد چون به دلیل حالت اسیدی سیر باعث سوختن و التهاب شدید پوست ابرو خواهد شد.
  • به جز سیر آب پیاز و پیاز رنده شده نیز گیاهی مناسب جهت تقویت موی ابرو می باشد که تاثیری مناسب در رفع ریزش ابرو دارد.
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha