مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رویش مو رویش مو
22 اکتبر 2018 بدون نظر 745 بازدید

رویش مو با روش های طبیعی

به علت این که موها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارند بسیاری از افراد به دنبال روش هایی هستند که بتوانند با استفاده از آن به افزایش زیبایی موهای خود بپردازند. متاسفانه مشکل کم پشتی و ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد به آن مبتلا میشوند به همین دلیل باید برای جلوگیری از آن با روش های طبیعی به تقویت مو ها پرداخت. در این مطلب به رویش مو با روش های طبیعی بیشتر خواهیم پرداخت پس ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

رویش مو با روش های ماساژ درمانی

استفاده از روش های ماساژ درمانی برای رویش مو یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. به علت اینکه استفاده از داروهای شیمیایی عوارض قابل توجهی را خواهد داشت بهتر است همیشه قبل از این که موهایتان به صورت کامل دچار ریزش شود با استفاده از روش هایی مانند ماساژ درمانی به افزایش رشد موهایتان بپردازید.

رویش مو با روش های طبیعی

برای افزایش رشد موها با استفاده از این روش بهتر است از روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و نارگیل استفاده کنید. استفاده از روش های ماساژ درمانی باعث میشود تا خون رسانی در سطح پوست سر افزایش پیدا کند و بدین طریق شاهد افزایش رشد موها باشیم. برای اینکه با استفاده از این روش به نتیجه برسید باید به صورت مستمر از آن استفاده کنید.

رویش مو با استفاده از لیمو ترش

بسیاری از افراد به علت طعم خاصی که لیمو ترش دارد آن را در غذاهای خود استفاده میکنند اما متاسفانه کمتر کسی از فواید لیموترش برای تقویت موها خبر دارد.

بهتر است بدانید لیمو ترش به علت خواص فوق العاده ای که دارد در اکثر موارد باعث رویش مو خواهد شد به همین دلیل بهتر است هر از چند گاه آن را با آب رقیق کنید و موهایتان را به مدت ده دقیقه با آن ماساژ دهید.

خواص فوق العاده ی لیمو ترش به علت ویتامین های ث  و ب است. این ویتامین ها تاثیر زیادی در جلوگیری از مشکلات پوست سر و افزایش رشد موها خواهند داشت.

بذر شنبلیله برای رویش مو

برای رویش مو ها میتوانید بذر شنبلیله را امتحان کنید. شنبلیله از سالهای بسیار دور برای رفع ریزش مو و کچلی به کار برده میشده است به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید بهتر است حتما از آن استفاده کنید. برای استفاده از شنبلیله باید آن را حداقل چند ساعت خیس کنید و سپس آن را بکوبید و با روغن های گیاهی مفید مانند نارگیل و زیتون مخلوط نمایید.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha