مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رویش موهای ریخته شده رویش موهای ریخته شده
22 اکتبر 2018 بدون نظر 676 بازدید

رویش موهای ریخته شده با ۵ روش موثر

اگر دچار ریزش مو شده باشید به احتمال زیاد آرزو دارید تا یک بار دیگر هم که شده شاهد رویش موهای ریخته شده باشید. در صورتی که از روش های موثر استفاده کنید قطعا شاهد نتایج قابل قبولی خواهید بود و به آرزویتان دست خواهید یافت اما متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه از روش های بی تاثیر استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد رشد موهای خود نخواهند بود و از درمان کچلی و طاسی منصرف میشوند. در صورتی که قصد دارید شاهد رفع ریزش موی خود باشید بهتر است از روش هایی که در ادامه توصیه میکنیم استفاده کنید.

رویش موهای ریخته شده با کاشت مو

برای رویش موهای ریخته شده همه ی افراد نمیتوانند از روشی منحصر به فرد استفاده کنند به همین دلیل همیشه قبل از اینکه برای استفاده از روش های مختلف تصمیم بگیرید باید با متخصصان زیبایی مشورت کنید اما به طور کلی کاشت مو یکی از روش هایی است که در بسیاری از موارد تنها روش درمانی برای بسیاری از افراد خواهد بود.

رویش موهای ریخته شده با 5 روش موثر

در صورتی که شرایط کافی برای استفاده از روش های جدید کاشت مو را داشته باشید میتوانید با استفاده از روش های sut و fue در مدت یک الی دو جلسه شاهد رفع کامل ریزش موی خود باشید.

اگر تصورتان این است که استفاده از روش های کاشت مو باعث ایجاد عارضه خواهد شد بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در روش های جدید احتمال عوارض مختلف تا حد زیادی کاهش یافته است.

رویش موهای ریخته شده با تزریق prp

برای رویش موهای ریخته شده میتوان از روش prp استفاده کرد. در صورتی که بعد از ریزش مو هنوز موهای نازک و کرکی در سرتان وجود داشته باشد این روش یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای رفع کچلی و کم پشتی موها از آن استفاده کنید. روش پی ار پی جزء روش های کاملا ایمن است و در اکثر موارد باعث افزایش رشد و ضخامت موها خواهد شد.

رویش موهای ریخته شده با لیزر

استفاده از لیزر باعث میشود تا فولیکول ها تحریک شوند و به دنبال آن شاهد افزایش رشد موقت موها باشیم. برای اینکه با استفاده از این روش شاهد رویش موهای ریخته شده باید حداقل چندین ماه به صورت مداوم از آن استفاده کنید. با توجه به این که هزینه ی این روش نسبت به روش های دیگر کمتر است بسیاری از افراد آن را انتخاب میکنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha