مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رویش مجدد مو رویش مجدد مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 620 بازدید

رویش مجدد مو با روش کاشت موی سر

متاسفانه افرادی که دچار ریزش مو میشوند در برخی از موارد شاهد رویش مجدد مو نخواهند بود چون معمولا بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از روش های بی تاثیر استفاده میکنند. مثلا برخی به دنبال شامپوهای درمان ریزش مو میروند و هزینه ی زیادی برای آن صرف میکنند در حالی که هیچ نتیجه ای از این روش ها دریافت نمیکنند؛ یا در برخی موارد مشاهده میشود برخی از افراد برای رفع ریزش موی خود از داروهای گران قیمت که تبلیغ میشود استفاده میکنند وبا این کار فقط مقدار زیادی از زمان و هزینه ی خود را هدر میدهند.

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که دچار ریزش مو شده اید بهتر است بدانید در اکثر مواد برای رفع ریزش موی باید از روش های کاشت مو استفاده کرد و روش های دیگر تاثیر چندانی نخواهند داشت چون علت اصلی ریزش مو در بسیاری از افراد مشکلات ژنتیکی است.

رویش مجدد مو با روش های کاشت مو

روش های کاشت مو یکی از بهترین روش هایی هستند که میتوان برای رویش مجدد مو استفاده نمود. این موضوع به علت این است که در میان انواع کچلی و طاسی، ریزش موی ژنتیکی یکی از شایع ترین نوع ریزش موها ست و افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند نمیتوانند از روش های دیگر استفاده کنند.

رویش مجدد مو با روش کاشت موی سر

چون ریزش موی ارثی باعث میشود تا موهای قدیمی به صورت عادی توانایی رشد نداشته باشند. در این مواقع استفاده از داروها و روش هایی مانند لیزر تراپی و … در اکثر موارد فقط باعث رفع موقت ریزش مو خواهد شد.

بهترین روش کاشت مو برای رویش مجدد مو

از میان روش های کاشت مو، کاشت مو روش sut را میتوان بهترین روش کاشت و پیوند مو معرفی کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا بتوان کاشت مو را در یک الی دو جلسه انجام داد چون در این روش برای پیوند مو از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود و با استفاده از این دستگاه ها میتوان چیزی در حدود ۱۲ هزار تار مو را در یک جلسه پیوند زد. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بعد از چند ماه شاهد رویش مجدد مو های خود باشند.

سایر روش ها برای رویش مجدد مو

برای رویش مجدد مو روش های دیگری هم وجود دارند که میتوان در برخی از موارد از آن استفاده نمود. لیزر تراپی و پی ار پی روش هایی هستند که در برخی از موارد استفاده از آن ها نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت. این روش ها کاملا ایمن هستند و عوارضی را به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل برای درمان ریزش موی ارثی میتوانید آن ها را امتحان کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha