مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رویش ابرو رویش ابرو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 672 بازدید

رویش ابرو فوری و دائمی

برای بسیاری از افراد زیبایی ابروها اهمیت زیادی دارد به همین دلیل دنبال روش هایی هستند که با استفاده از آن بتوانند تراکم ابروهایشان را افزایش دهند و به ابروهایی زیباتر دست پیدا کنند. برای دستیابی به ابروهایی پرپشت خوشبختانه روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. در صورتی که به دنبال روشی هستید تا با استفاده از آن بتوانید به رویش ابرو فوری و دائمی بپردازید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

رویش فوری و دائمی ابرو با روش های کاشت

برای رویش ابرو به صورت فوری و سریع روش های زیادی وجود دارد اما مزایای روش های کاشت ابرو باعث شده تا بسیاری از افراد ترجیح دهند برای رفع کم پشتی ابرو ها از آن استفاده کنند.

کاشت ابرو تقریبا تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان اطمینان داشت که ابروها به صورت قطعی رشد خواهند کرد. به نوعی باید گفت تنها روش تضمینی برای افزایش تراکم و رفع نواقص ابرو روش کاشت ابرو است.

رویش ابرو فوری و دائمی

کاشت ابرو برای افرادی که دچار کچلی ابرو شده اند بسیار مناسب است چون با روش های دیگر نمیتوان به رشد موهای جدید کمک کرد. روش های دیگر تنها در مواردی کاربرد خواهند داشت که موهای نازک و کرکی در سطح ابروها وجود داشته باشد. امروزه برای کاشت ابرو روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها بدون کوچکترین عارضه به کاشت ابرو پرداخت.

رویش ابرو با روش prp

در صورتی که به دنبال روشی کاملا ایمن و به صرفه هستید میتوان از روش prp استفاده کنید. در برخی موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد رویش سریع و دائمی ابروها خواهند بود. البته برای این که از اثر بخشی این روش اطمینان حاصل کنید باید حتما با متخصصان زیبایی مشورت کنید.

روش برای افزایش رویش ابرو به این صورت است که متخصصان ابتدا ماده ی پی ار پی را با خون بیمار رقیق میکنند و سپس به تزریق آن به نواحی مختلف ابرو میپردازند. این کار در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت و حتی در برخی موارد باعث زیبایی فرم ابرو خواهد شد.

رویش ابرو با مزوتراپی

مزوتراپی هم روشی مناسب است که میتوان برای رفع کچلی، طاسی و کم پشتی ابرو ها از آن استفاده کرد. اگر به دنبال روشی سریع برای رویش ابرو ها هستید احتمالا این روش برایتان مناسب خواهد بود. برای انجام این روش متخصصان با استفاده از سوزن های نازک و ظریف به تزریق دارو و ویتامین های مختلف به ابرو میپردازند.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha