مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روند کاشت مو روند کاشت مو
1 سپتامبر 2018 بدون نظر 858 بازدید

روند کاشت مو چگونه است؟

عمل کاشت مو نیازمند انجام اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از عمل است و همچنین نتیجه آن پس گذشت مدت زمانی حدود چند ماه نمایان خواهد شد. بنابراین کسانی که به انجام کاشت مو فکر می کنند، بهتر است با روند کاشت مو آشنا شوند تا بتوانند برنامه ریزی های لازم جهت کاشت مو را انجام داده و با آمادگی بیشتری برای کاشت مو اقدام کنند.

انجام مشاوره و ویزیت های قبل از کاشت مو اولین مرحله از روند کاشت مو

در مشاوره ها و ویزیت هایی که توسط جراح کاشت مو قبل از کاشت مو انجام می شود، معلوم می شود که آیا فرد کاندید مناسبی برای کاشت مو است یا خیر؛ گاهی اوقات در این مرحله انجام یک سری آزمایشات نیز به شخص متقاضی توصیه می شود. مواردی مانند متد کاشت مو، تعداد تقریبی گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو، هزینه ی تقریبی عمل، باید ها و نباید های قبل و بعد از کاشت مو و … نیز در همین جلسات به متقاضی کاشت مو گفته می شود.

روند کاشت مو چگونه است؟

اجرای عمل کاشت مو

کاشت مو با هر متدی که باشد معمولا تحت بی حسی موضعی و به صورت سرپایی انجام می شود. تنها دردی که شخص حین کاشت مو تجربه می کند درد مربوط به تزریق ماده ی بی حسی است و چنانچه این کار به درستی انجام شود، او هیچ درد دیگری را طی کاشت مو حس نمی کند. مدت زمان عمل کاشت مو بسته به متد کاشت مو و وسعت ناحیه ی کاشت مو متفاوت می باشد و شاید  حدود ۱۰ساعت نیز به طول انجامد.

روز های اولیه پس از کاشت مو

پس از اینکه کاشت مو صورت گرفت، شخص به منزل خود باز می گردد. عوارضی مانند التهاب، تورم و درد در روزهای اولیه پس از کاشت مو به سراغ فرد می آید و پس از گذشت چند روز رفع می شوند. دراین دوران انجام صحیح مراقبت های توصیه شده الزامی است؛ زیرا انجام این مراقبت  ها در کاهش عوارض عمل،  کاهش صدمه به موهای تازه کاشته شده و همچنین افزایش سرعت بهبودی موثر است.

مشاهده نتایج کاشت مو

روند کاشت مو از زمان اقدام برای کاشت مو تا زمانی که نتیجه ی نهایی دیده شود ممکن است ۷ الی ۹ ماه  یا حتی بیشتر از این مدت هم به طول انجامد. بنابراین برای دیدن نتایج کاشت مو نباید عجول بود و همچنین در صورتی که فرد برای مناسبت خاصی به عنوان مثال جشن عروسی  در حال آماده شدن است، بهتر است که با در نظر گرفتن مدت زمانی که طول می کشد تا نتایج کاشت مو پدیدار شود، برای انجام عمل برنامه ریزی شود.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha