مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روغن نارگیل برای موهای چرب روغن نارگیل برای موهای چرب
6 فوریه 2019 بدون نظر 1671 بازدید

مضرات روغن نارگیل برای موهای چرب

درصد زیادی از مردم تصور میکنند استفاده از داروهای گیاهی به هیچ وجه مشکلی به وجود نخواهد آورد به همین دلیل به راحتی به استفاده از آن ها میپردازند این در حالی است که برای استفاده از داروهای گیاهی هم باید قبل از هر چیز وضعیت موها مورد بررسی قرار گیرند. بررسی وضعیت موها باعث میشود تا بتوان به انتخاب بهترین داروی گیاهی پرداخت جلوی هر گونه عارضه ی احتمالی را گرفت. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوارض روغن نارگیل برای موهای چرب بپردازیم تا بتوانید انتخاب بهتری برای تقویت موهایتان داشته باشید.

عوارض روغن نارگیل برای موهای چرب

روغن نارگیل یکی از بهترین روغن های گیاهی برای افزایش سلامت مو و به ویژه ساقه ی آن میباشد به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش رشد موهای خود از آن استفاده کنند اما باید این نکته را بدانید که استفاده از این روغن گیاهی برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود و روغن نارگیل برای موهای چرب مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد به همین دلیل باید برای استفاده از آن بیشتر دقت کنید.

مضرات روغن نارگیل برای موهای چرب

استفاده از روغن نارگیل برای موهای چرب باعث میشود تا چربی مو به شدت افزایش پیدا کند و به دنبال آن احتمال بیماری های پوستی سر نیز بیشتر شود. علاوه بر این افرادی که موهای چرب دارند ممکن است با استفاده از روغن نارگیل حتی ریزش مو را تجربه کنند چون در این موارد استفاده از روغن های گیاهی باعث میشود تا منافذ پوست بسته شود و پوست سر در معرض آسیب های متعدد قرار گیرند.

فواید روغن نارگیل برای موهای معمولی

روغن نارگیل برای موهای چرب به هیچ وجه توصیه نمیشود اما برای موهای معمولی قطعا اثرات مناسبی به دنبال خواهد داشت. با استفاده از روغن نارگیل میتوان به کاهش اثرات رادیکال های آزاد بر موها پرداخت و به رشد بیشتر آن ها نیز کمک کرد. علاوه بر این افرادی که از روغن نارگیل استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش ضخامت و رفع آسیب های مختلف ساقه ی مو خواهند بود.

بهتر است بدانید روغن نارگیل یکی از بهترین حالت دهنده ی های طبیعی مو میباشد و میتوان به راحتی با استفاده از آن حالت پذیری موها را افزایش داد.

روش استفاده از روغن نارگیل برای سلامت مو

استفاده از روغن نارگیل بهتر است قبل از استحمام انجام شود تا چربی هایی که بر روی مو قرار میگیرند کاهش پیدا کند اما به طور کلی استفاده از روغن نارگیل برای موهای چرب حتی قبل از استحمام هم توصیه نمیشود.

برای استفاده از روغن نارگیل میتوانید آن را به تنهایی یا همراه با عسل و روغن زیتون بر روی موهایتان قرار دهید و بعد از یک ربع به شستشوی موهایتان بپردازید.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha