مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روغن برای پرپشت شدن مو روغن برای پرپشت شدن مو
3 فوریه 2019 بدون نظر 492 بازدید

بهترین روغن برای پرپشت شدن مو چیست

استفاده از روغن های طبیعی برای پرپشت شدن مو قطعا یکی از ساده ترین کارهایی است که میتوان انجام داد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی بهترین روغن برای پرپشت شدن مو بپردازیم. بهتر است بدانید افرادی که از روغن های گیاهی استفاده میکنند کمتر دچار ریزش مو خواهند شد چون این کار باعث میشود تا ویتامین های مختلف به صورت مستقیم در اختیار موها قرار گیرند و بدین ترتیب موها رشد بیشتری داشته باشند. در ادامه به روغن های گیاهی بیشتر خواهیم پرداخت.

بهترین روغن برای پرپشت شدن مو

برای اینکه با استفاده از روغن های گیاهی شاهد نتایج دلخواه باشید باید حتما از بهترین روغن ها استفاده کنید در غیر اینصورت موهایتان رشد مناسبی نخواهند داشت. بهتر است بدانید روغن زیتون یکی از بهترین روغن هایی است که میتوان برای تقویت مو مورد استفاده قرار داد چون روغن زیتون به سرعت جذب موها میشود و همین باعث میشود موها به سرعت تقویت شوند.

بهترین روغن برای پرپشت شدن مو چیست

برای استفاده از روغن زیتون میتوانید آن را با یک عدد تخم مرغ و خیار پوست کنده مخلوط کنید  و هر بار قبل از استحمام بر روی موهایتان قرار دهید. این کار در صورتی که به صورت منظم انجام شود قطعا تاثیر زیادی در رشد موها خواهد داشت. بهتر است بدانید از روغن زیتون میتوان برای درمان شوره ی سر هم استفاده کرد. این روغن برای افرادی که دچار خشکی شدید مو هستند نیز بسیار مناسب میباشد.

روغن کنجد

اگر به دنبال بهترین روغن برای پرپشت شدن مو ها هستید بهتر است حتما از روغن کنجد هم استفاده کنید چون این روغن هم تاثیر زیادی در رشد موها دارد. استفاده از روغن کنجد باعث میشود تا ریشه ی مو به سرعت ترمیم شود به همین دلیل موها رشد بهتری خواهند داشت و ریزش آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

برای استفاده از روغن کنجد کافی است موهایتان را یک روز در میان با آن ماساژ دهید. البته باید قبل از هر چیز از طبیعی بودن روغنی که استفاده میکنید اطمینان داشته باشید.

روغن درخت چای

روغن درخت چای هم تقریبا بهترین روغن برای پرپشت شدن مو میباشد به همین دلیل بهتر است آن را امتحان کنید. در میان روغن های طبیعی مختلفی که وجود دارد روغن چای بیشترین خواص آنتی اکسیدانی را خواهد داشت به همین دلیل استفاده از آن به رشد بهتر موها بسیار کمک خواهد کرد. بهتر است بدانید از این روغن میتوان برای درمان بیماری های عفونی خفیف سر هم استفاده کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha